Jälgi meid

Ennustusvihjed

Wolfsburg vs. Dortmundi Borussia ennustusvihjed

Saksamaa kõrgliigas Bundesligas lähevad teisipäeval vastamisi Wolfsburg ja Dortmundi Borussia. Kas Dortmund suudab esinelikukohta kindlustada või üllatab Wolfsburg?


Wolfsburg vs. Dortmund

Teisipäev, 8. november 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: Viaplay

Dortmund üle 1.5 värava (1.87 @ Coolbet)

Wolfsburg lööb teisel poolajal värava (1.87 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest kümnest omavahelisest kohtumisest on Dortmund võitnud lausa üheksa.
  • Wolfsburg pole Bundesligas kuus kohtumist järjest kaotanud.
  • Dortmundi osalusega kohtumistes on tänavu löödud keskmiselt 2.9 väravat mängu kohta.

Niko Kovaci juhendatav Wolfsburg hoiab tabelis 11. positsiooni. Kui hooaja algus oli päris rabe, siis praeguseks hetkeks on ennast käima saadud ja viimase viie vooru lõikes ollakse paremuselt viies meeskond liigas.

Dortmundi leiame neljandalt tabelirealt. Vahe liider Müncheni Bayerniga on vaid kolm punkti. Viimased kolm kohtumist on võidetud ning nendes on kokku löödud 10 väravat.

Omavaheliste kohtumiste ajalugu on täielikult Dortmundi poole kaldu. Nimelt pärineb Wolfsburgi viimane võit aastast 2015 ning peale seda on 14 kohtumist lõppenud Dortmundi võidu või viigiga.

Hoolimata Dortmundi favoriidiseisvusest on võitjat ennustada päris keeruline. Mõlemad meeskonnad on viimasel ajal tõusnud suurepärasesse vormi ja eeldatavat autsaiderit Wolfsburgi aitab koduväljakueelis, mis on Bundesligas väga suur tegur.

Esimene panus – Dortmund üle 1.5 värava. Borussial pole enam Haalandit ja see on ka skoorimisele oma jälje jätnud, kuid viimased resultatiivsed kohtumised annavad optimismi ka antud kohtumiseks.

Teine panus – Wolfsburg lööb teisel poolajal värava. Teine poolaeg on juba jalgpallis selline periood, kui tavaliselt hakkab juhtuma. Poleks üllatav, kui Wolfsburg on teisel poolajal sellises seisus, et neil läheb mängu päästmiseks väravat vaja ja seetõttu võetakse ka rohkem riske ning tihti need riskid ka õigustavad ennast värava näol.

Meie valikud:

  • Dortmund üle 1.5 värava (1.87 @ Coolbet)
  • Wolfsburg lööb teisel poolajal värava (1.82 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 90€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds