Rayo Vallecano vs. Real Madrid ennustusvihjed

Esmaspäeval lähevad Hispaania kõrgliigas vastamisi Rayo Vallecano ja Real Madrid. Kas külalismeeskonnast favoriit suudab libastumist vältida või loovutatakse liidrikoht Barcelonale?

Rayo Vallecano vs. Real Madrid

Esmaspäev, 7. november 2022
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Esimene poolaeg viik (2.35 @ Coolbet)

Teise poolaja esimene värav Real Madridilt (1.80 @ Coolbet)

• Viimane omavaheline kohtumine lõppes Real Madridi 1:0 võiduga.
  • Real Madridi osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud 3.3 väravat mängu kohta.
  • Rayo Vallecano on viimase viie vooru lõikes liiga paremuselt seitsmes meeskond.

Rayo Vallecano asub tabelis esikümne teises pooles. Hetkel on meeskonnal käsil päris hea seeria, kui viimase nelja kohtumisega on teenitud kaheksa punkti. Seejuures on võidetud Sevillat ja viigistatud Madridi Atleticoga.

Real Madrid kaotas viimases voorus hooaja jooksul teist korda punkte, kui viigistati 1:1 Gironaga. See tähendab, et kui täna jäetakse võiduta, siis tõuseb uueks liidriks Barcelona.

Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Real Madrid võitnud neli, kuid korra on võidupunktid endale napsanud ka Vallecano, kui just koduväljakul mängiti vastane üle tulemusega 1:0.

Kui hooaja alguses ei jätnud kodumeeskonna mäng erilist muljet, siis viimase kuu aja lõikes on näidatud väga head mängupilti. Leitud on hea tasakaal kaitsmise ja ründamise vahel ehk kaitses on asjad korras ja suudetakse tekitada ka ründefaasis.

Külalismeeskonnal on olnud äärmiselt tihe mängugraafik ja ennast on tulnud jagada kahe liiga vahel. See on jätnud kindlasti mängupildile teatud jälje, kuid nüüd on enne MM-i pausi jäänud vaid koduliiga kohtumised ja keskendumine peaks olema 100%.

Esimene panus – esimene poolaeg viik. Rayo Vallecano on koduväljakul väga tummine vastane. Ennustaks, et nende kaitse peab vähemalt esimese poolaja vastu ning mäng suundub pausile viigiliselt seisult. Ei tahaks uskuda, et Real Madrid juba esimesel poolajal suudab paremuse maksma panna.

Teine panus – teise poolaja esimene värav Real Madridilt. Kui kumbki meeskond siin kohtumises väravaid hakkab lööma, siis mõistagi pigem Real Madrid. Ennustame, et nad otsustavad kohtumise ära teisel poolajal, kui tavaliselt tugevamad meeskonnad lihtsalt jõuga võidud ära võtavad.

• Esimene poolaeg viik (2.35 @ Coolbet)
  • Teise poolaja esimene värav Real Madridilt (1.80 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 118€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.