Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs. Chelsea ennustusvihjed

Kolmapäeval mängitakse Inglismaal Carabao Cup´i 1/16-finaale. Põnevaimas neist lähevad vastamisi Manchester City ja Chelsea. Kumb meeskond sellest paarist edasi läheb?


Man.City vs. Chelsea

Kolmapäev, 9. november 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

Kokku alla 2.5 värava (2.35 @ Coolbet)

Viik välistatud Chelsea võit (5.10 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased kaks omavahelist kohtumist on lõppenud Manchester City 1:0 võiduga.
  • Manchester City kaotas viimati koduväljakul kohtumise selle aasta veebruaris.
  • Chelsea on viimase viie kohtumise lõikes löönud kokku vaid viis väravat.

Carabao Cup´i ehk vana nimega EFL-i Cup´i reeglid on lihtsad – edasipääseja selgub ühe mängu kokkuvõttes. Eelmisel aastal võidutses Liverpool. Chelsea jõudis finaali ja Manchester City langes juba veerandfinaalis.

Manchester City tuleb kohtumisele emotsionaalse 2:1 võiduga üle Fulhami. Chelsea kaotas samal ajal 0:1 Arsenalile ning on liigas juba neli kohtumist järjest võiduta.

Alati enne karikasarjade kohtumisi tekib küsimus, et milliste koosseisudega meeskonnad platsile tulevad. Kõrgliiga järgmise vooru kohtumised leiavad aset juba laupäeval. Natukene paremas seisus on City, kellel on vähem vigastusi ning nö. teises koosseisus selgelt rohkem kvaliteeti.

Viimased omavahelised kohtumised on olnud päris pingelised. Sel hooajal veel vastamisi pole mindud, kuid eelmisel hooajal lõppesid mõlemad kohtumised City 1:0 võitudega.

Esimene panus – kokku alla 2.5 värava. Tavaliselt on selliste karikasarjade kohtumiste puhul kaks võimalikku stsenaariumit. Esimene on see, et unustatakse kaitse täiesti ära ja näeme tõelist väravatesadu. Teine on see, et platsil tegutsevad üle keskmise harjumatud koosseisud, mängutempo tõmmatakse üsna alla ning üritatakse minimaalse pingutusega teha maksimaalset tulemust.

Ennustame, et näeme just teist varianti ehk üsna kinnist kohtumist, milles saab otsustavaks 1-2 löödud väravat.

Teine panus – viik välistatud Chelsea võit. Kui oleks tegemist liigakohtumisega, siis ei julgeks City vastu panustada. Karikasarjas võiks seda siiski kaaluda. Oleme ka varasematel hooaegadel näinud, et Guardiola meeskond on langenud karikasarjades üsna varajases faasis.

Meie valikud:

  • Kokku alla 2.5 värava (2.35 @ Coolbet)
  • Viik välistatud Chelsea võit (5.10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 255€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds