Jälgi meid

Ennustusvihjed

Wimbledoni naiste poolfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Wimbledoni suure slämmi turniiril on naiste arvestuses jäänud sõelale veel neli sportlast. Kes neist finaali jõuab? Loe edasi ning leiad ühe 3.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 70€.


Elina Svitolina vs. Simona Halep

Elina Svitolina hoiab WTA edetabelis kaheksandat kohta. Wimbledoni poolfinaali on ta jõudnud esmakorselt. Teel nelja parima hulka alistas ukrainlanna teiste seas ka Anett Kontaveidi turniiri lõpetanud Karolina Muchova.

Simona Halep on viimasel ajal teinud WTA edetabelis kerge languse ja nüüd leiame ta alles seitsmendalt tabelirealt. Rumeenlanna on Wimbledoni poolfinaalis teist korda. Tänavuse turniiri jooksul on Halep loovutanud vastastele vaid ühe seti.

Omavahelistes kohtumistes on natukene edukam olnud Svitolina, kuid viimati oli võidukas Halep tulemusega 2:1. Muruväljakutel kohtutud ei ole.

Svitolina stiili puhul on üsna üllatav, et ta on Wimbledonil nii kaugele jõudnud, muruväljakud ei tohiks just tema tugevustega sobida. Mitmekülgne ja pigem kaitsva stiiliga, kuid võimeline ka edukalt agressiivselt ründama. Nõrgimaks kohaks peetakse vastupidavust ja üldist füüsist.

Halepi mängus on raske nõrkasid kohti leida ja turniiri jooksul on ta ikka väga head mängu näidanud. Kui millegi kallal viriseda, siis serv ei ole just kõige ohtlikum ning annab võimaluse seda üsna edukalt rünnata.

Puhtalt sel turniiril näidatud mängu pealt ütleks, et oleks väga suur üllatus, kui Halep finaali ei jõuaks. Svitolina on küll tuntud, kui hea kaitsemängija, kuid ka sellest jääb väheks, et Halepi väga kvaliteetse agressiivse mängustiiliga hakkama saada. Usume, et Rumeenlanna vormistab oma hea vormi kindlaks 2-0 võiduks.

Meie valik: Simona Halep võidab 2-0 (2.1 @ Coolbet)


Serena Williams vs. Barbora Strycova

Maailma kümnes reket Serena Williams on Wimbledonis triumfeerinud lausa seitsmel korral. Poolfinaalis on tema vastaseks kogenud Tšehhi tennisist Barbora Strycova, kes on 33-aastasena jõudnud esmakordselt suure slämmi turniiril poolfinaali. Barbora hoiab WTA edetabelis 54-ndat kohta. Omavahel on kohtutud kolmel korral ning kõik on lõppenud Williamsi 2-0 võiduga.

Strycova on väga ebatavalise stiiliga tennisist. Ta suudab varieerida oma mängu erinevate löökidega ja taktikatega nii mitmekülgselt, et see teeb temast kõigi jaoks ebamugava vastase. Seda näitavad ka viimase kolme kohtumise tulemused, kus Tšehhi sportlane on järjest kukutanud nii Bertensi, Mertensi kui ka Konta, kes enne kohtumist olid kõik favoriidiseisvuses.

Kuid sellest paarist finaali näeme minemas siiski Serena Williamsit. Hoolimata üsna kõrgest east on ameeriklanna endiselt suurepärases füüsilises vormis ja sellele jõulisele mängule ja ülitugevatele löökidele on väga raske vastu saada. Seda enam, et Wimbledonil on ta sarnaselt Halepile näidanud väga head minekut.

Barbora Strycova on ennast juba poolfinaali jõudes ületanud ning usume, et tal Williamsi vastu püssirohtu ei jätku.

Halep ja Williams on praegu näitamas parima tennist ning seega võiks arvata, et nad mõlemad võidavad oma poolfinaalid väga kindlalt.

Meie valik: Serena Williams võidab 2-0 (1.75 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 3.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 70€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds