Jälgi meid

Ennustusvihjed

Stjarnan vs. FCI Levadia ennustusvihjed

Neljapäeva hilisõhtul alustab Euroopa Liiga kvalifikatsiooni Premium Liigas hetkel teist positsiooni hoidev Levadia. Vastaseks Islandi klubi Stjarnan. Edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes ning võidukat meeskonda ootab järgmises ringis ei keegi muu kui La Liga seitsmes meeskond Espanyol!


Stjarnan vs. FCI Levadia

Neljapäev 11. juuli 2019
Algab: 23:00
Ülekanne: täpsustamisel

Viik välistatud – Levadia võit (3.14 @ Coolbet)
Stjarnan alla kahe värava (1.95 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Fakte:

  • Stjarnan on koduses liigas viimasest viiest kodumängust võitnud vaid kaks.
  • FCI Levadia on Premium Liiga resultatiivseim klubi. Keskmiselt on mängu kohta löödud 3.2 väravat.
  • Islandlaste Stjarnan on varasemalt Euroopa Liiga kvalifikatsiooni esimese ringi mänge pidanud kolmel korral ning nendest kahel korral on ka kokkuvõttes võidukad oldud.

Islandi klubi Stjarnan lõpetas eelmise koduliiga hooaja kolmanda kohaga, eurosarja koht tagati endale hoopis karikavõiduga. Sel hooajal on klubi peale 12-ndat vooru hoidmas koduliigas neljandat kohta. Mäletatavasti kohtus eelmisel hooajal antud klubi eurosarjas samuti Eesti klubiga, kui avaringis mindi vastamisi Nõmme Kaljuga. Kokkuvõttes edestati Eesti klubi 3-1. Seejuures võideti kodumäng 3:0.

Mis tasemega Islandi klubi on? Täpset võrdlust on raske tuua, kuid jämedalt võib öelda, et samal tasemel, mis Eesti liiga parimad meeskonnad ehk tegemist on üsna võrdse vastasseisuga. Stjarnani mängijad on füüsiliselt tugevad ning rünnakul konkreetse sirgjoonelise stiiliga, eriti ohtlikud standardolukordades. Kuid tuleb tõdeda, et sel hooajal on jäetud pigem kehvem mulje kui eelnevatel.

Mängu eripäradeks on hiline algusaeg ning omadustelt väga kiire kunstmuruväljak. Loodetavasti suudab Levadia selle kõigega kiiresti kohaneda, kuid kergemaid probleeme on neil veel. Nimelt on selge, et meeskonnaga viimati liitunud tipuründaja Moreno ei ole veel isegi rahuldavas vormis ning suudab meeskonda abistada vaid vahetusest. Ehk tegelikult puudub Levadial kvaliteetne tipuründaja, kellega Euroopas tegusid teha.

Kui hästi suudab Levadia meeskond peatreener Rogici visiooni täita? Rogic on väga konkreetse plaaniga treener ning seda on ka platsil Levadia mängus näha, kuid sellest hoolimata ei ole tulemused just tugevamate klubide vastu väga positiivsed. Nii saadi näiteks mai kuus Kaljult kolm kaotust, kuigi näidati paremat mängupilti. Sarnane tulemus ka viimasest kohtumisest Floraga, mis kaotati 1:2. Vahel tundub, et peatreener valib liiga julge taktika.

On selge, et kui Levadia suudab palliga mängus initsiatiivi haarata ning standardolukordi kontrollida, siis on neil kõik võimalused ka antud kohtumise võitmiseks. Seega on üsna üllatav, et Levadia võidule pakutakse koefitsiendiks lausa 4.25. Julgemale panustamissõbrale soovitaks seda kindlasti. Kuid riskide vältimiseks võiks olla parim valik Levadia võidule, kus viik on välistatud. Selle koefitsiendiks on 3.14. Viigi korral raha tagasi.

Teisena tundub väga ahvatlev valik, et Stjarnan lööb alla kahe värava. Eelmise aasta 3:0 võitu Nõmme Kalju üle ei tasu meenutada. Esiteks on sellest juba aasta möödas ning Islandi klubi on tasemes pigem järgi andnud. Teiseks tulid tol korral Stjarnani väravad üsna õnnelikest olukordadest. Esmalt penaltist, siis Kalju väravavahi pudistamise tõttu ning lõpuks üsna kogemata kontrarünnakust, kus pall lihtsalt peksti ette. Soovitame valikut, et nad ei löö Levadiale vähemalt kahte väravat.

Meie valikud:

  • Viik välistatud – Levadia võit (3.14 @ Coolbet)
  • Stjarnan alla 1.5 värava (1.95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds