Jälgi meid

Ennustusvihjed

Wimbledoni meeste poolfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Wimbledoni suure slämmi turniiril on meeste arvestuses jäänud sõelale veel neli sportlast. Kes neist finaali jõuab? Loe edasi ning leiad ühe  3.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 60€.


Novak Djokovic vs. Roberto Bautista-Agut

Maailma esireket Novak Djokovici tee poolfinaali on olnud nagu jalutuskäik pargis, vähemalt tulemuste järgi. Viie matšiga on Serblane vastastele loovutanud vaid ühe seti. Poolfinaalis üritab Djokovici edu kimbutada Roberto Bautista-Agut.

Hispaania tennisisti leiame ATP edetabelist 22. kohalt. Teel poolfinaali on ta alistanud teiste hulgas ka maailma üheksanda reketi Khachanovi. Sarnaselt Djokoviciga on Agut turniiri jooksul loovutanud vastastele vaid ühe seti. Hispaanlane näitab oma elu parimat tennist muruväljakutel.

Tennisistid on varasemalt omavahel kohtunud kümme korda ning mis kõige märkimisväärsem – neist viimased kaks, mis on toimunud selle aastanumbri sees, on võitnud Roberto Agut. Muruväljakul kohtutakse omavahel esmakordselt.

Kui kahte tennisisti võrrelda, siis nad on üsna sarnase stiili ning oskustega. Djokovic teeb lihtsalt kõike natukene parema kvaliteedi ning kõrgema tasemega. Kindlasti on maailma esireket ka mentaalselt tugevam, tema jaoks on tegemist järjekordse poolfinaaliga, Aguti jaoks aga karjääri ühe tähtsaima mänguga, sest kunagi varem pole ta suure slämmi turniiril nii kaugele jõudnud.

Kuidas võiks mängutulemust mõjutada see, et Djokovic on viimased kaks kohtumist oma poolfinaali vastasele kaotanud? Ühelt poolt annab see Hispaanlasele usu, et ta on võimeline maailma esireketi alistama. Teisiti aga võib see mõjuda Agutile hoopis karuteenena, sest nüüd valmistub Djokovic antud matšiks erilise tähelepanuga ning ei anna matši jooksul hetkekski tasemes järgi.

Novak Djokovic on suur favoriit, kuid hispaanlane on kahtlemata talle ülimalt ebamugav vastane ning seega julgeme ennustada, et tulemas on vähemalt 32-geimiline kohtumine.

Meie valik:Kokku üle 31.5 geimi (1.85 @ Coolbet)


Rafael Nadal vs. Roger Federer

Võib öelda, et teises poolfinaalis näeme liivaväljakute ja muruväljakute kuningate vahelist duelli. Kui natukene üle kuu aja tagasi kohtusid samad mehed Prantsusmaa lahtiste poolfinaalis, siis võttis Nadal kindla 3:0 võidu. Läbi karjääri on aga muruväljakutel edukaim tennisist just Federer.

Tänavusel turniiril on mängupildi jätnud parema mulje Nadal, kuid see võib olla tingitud ka sellest, et tema tabelipool on olnud lihtsalt tugevam ja hispaanlane on olnud sunnitud endast rohkem andma. Federer on pigem tiksunud omas tempos ja hoidnud energiat tähtsamateks mängudeks.

Tennisistid teavad üksteist läbi ja lõhki. Ajaloo jooksul on kohtutud lausa 40-l korral. Kokkuvõttes on rohkem võite teeninud Nadal, kuid enamus neist on tulnud liivaväljakutel. Murul on kohtutud kolmel korral ning Federer on nendest võitnud kaks. Kuid nendest ei maksa suuremaid järeldusi teha, sest need jäävad üsna ammusesse aega.

Hetkel on Nadal ülivõimsas hoos. Wimbledonil on ta eriti hästi suutnud ära kasutada vastaste teised servid ehk kui Federeril pole servimisel parim päev, siis on Nadali vastu väga raske saada. Hispaanlase plaan on kindlasti suruda Federer võrgust võimalikult kaugele ja sundida teda mängima tagajoonemängu.

Šveitis vanameister samas üritab just hoida pallivahetusi võimalikult lühikesena ja tekitada võimalusi mängida võrgus. Kumb oma mängu peale suudab suruda, see ka võidab selle kohtumise. Usume, et selleks on Nadal, kellel on parem füüsis.

Meie valik: Rafael Nadali võit (1.72 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 3.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 60€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.



LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds