Ennustusvihjed

Wimbledoni meeste veerandfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Wimbledonis on algamas põnevad meeste veerandfinaalid. Kas favoriidid Nadal, Federer ja Djokovic ikka pääsevad kõik poolfinaali? Loe edasi ning leiad ühe 7.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 150€.

Novak Djokovic vs. David Goffin

Maailma esireket Novak Djokovic läheb veerandfinaalis vastamisi Belgia tenniseässa ja ATP edetabelis 23-ndat positsiooni hoidva David Goffiniga. Kunagi ka lausa maailma edetabeli seitsmendat positsiooni hoidnud tennisist pole karjääri jooksul kunagi suure slämmi turniiril veerandfinaalist kaugemale jõudnud.

Omavahelised tulemused: seitse matši, millest Djokovic on võitnud viis ja Goffin kaks. Ainsa murul peetud kohtumise võitis seejuures Goffin numbritega 2:0.

Belglase mängustiili saab iseloomustada järgmiselt – tugev tagajoone mängija ja suurepärase liikuvusega. Hea serv, kuid eriti tugev vastuvõtugeimides. Võrgus pigem ei eelista mängida. Tema nõrkuseks loetakse, et ta mängib liiga tavalist ja kindlapeale tennist, kus puudub tihti loovus, millega vastast üllatada.

Kas Djokovic valitseva Wimbledoni meistrina laseb ennast üllatada? Tõenäoliselt mitte, kuid usume, et Belglane suudab selle matši venitada vähemalt 32-geimiliseks. Teoreetiliselt on see võimalik ka vaid kolmesetilises kohtumises ehk valik on igati mõistlik.

Meie valik: Kokku üle 31.5 geimi (1.96 @ Coolbet)

Kei Nishikori vs. Roger Federer

ATP edetabeli järgi kõige tasavägisem veerandfinaal meie kombos, kuid sellegi poolest on antud matši väga selgeks favoriidiks muidugi Roger Federer, kes on kaheksa individuaalse Wimbledoni tiitliga läbi aegade edukaim tennisist Inglismaa muruväljakutel.

Maailma kolmas reket läheb vastamisi ATP 7-nda reketiga Kei Nishikoriga, kes jahib oma karjääri esimest Wimbledoni poolfinaalkohta. Jaapanlane on Federeriga varem muruväljakutel kohtunud korra ja sai kindla 0:2 kaotuse.

Nishikori stiil on panna oma tagantjoonemänguga vastane võimalikult palju liikuma ning selle abil tekitada platsile ruumi, mida oma täpsete eeskäelöökidega punktideks realiseerida. Samas tugevamate vastastega võimeline mängima edukalt ka palju kaitsvamalt ja kannatlikumalt. Tugev vastuvõtugeimides. Enda serv ei ole just liiga tugev ning kingib vastasele häid võimalusi punktide teenimiseks.

Vanameister Federer on peale turniiri esimese seti kaotust võitnud kõik järgnevad kohtumised nulliga, kuid mitmel korral on mitte just kõige tugevamate vastastega kohtudes läinud setid üsna tasavägiseks. Arvestades seda, et Nishikori näol on tegemist esimese tõeliselt tugeva vastasega, siis ennustame, et Federer ei võida seda kohtumist nulliga ehk Nishikori võidab vähemalt ühe seti.

Meie valik: Nishikori võidab vähemalt ühe seti ehk Nishikori AH+2.5 (1.96 @ Coolbet)

Sam Querrey vs. Rafael Nadal

Viimase suure slämmi turniiri ehk French Openi võitja ja maailma teine reket Rafael Nadal läheb veerandfinaalis vastamisi Sam Querreyga. Ameeriklane on ATP edetabelis 65-ndal kohal ja parimaks tulemuseks Wimbledonil poolfinaali jõudmine kaks aastat tagasi.

Omavahelistes kohtumistes on olnud nelja võiduga edukam Rafael Nadal, kuid viimase, 2017.a toimunud kohtumise, võitis Sam Querrey. Muruväljakul minnakse vastamisi esmakordselt.

Nagu tavaks on saanud, siis ameeriklased on head servijad ning erandiks ei ole ka Sam Querrey. Mitmed portaalid peavad teda läbi aegade parima kahekümne servija hulka kuuluvaks mängijaks ning tegevmängijatest julgelt kõige kõrgemasse tippu. Querreyle kuulub ka üks omapärane rekord – ühes kohtumises lõi ta vastasele järjest kümme ässa. Mitmetel aastatel on Querrey olnud enda servigeimide võitmise protsendi järgi samal tasemel Djokovici ja Federeriga.

Kas sellest piisab ka Nadali vastu? Maailma neljanda reketi vastu avaringis näiteks piisas.

Nadal on siiski üks maailma parim vastuvõtugeimide mängija ning hoolimata, et murul ei tule tema parimad omadused esile, siis selles paaris on ta suur favoriit ning vaevalt oma fännide lootusi petab. Siiski ennustaks, et Querrey saab Nadali vastu vähemalt ühe seti kätte sarnaselt teises ringis Nadaliga kohtunud väga tugevale servijale Nick Kyrgiosele.

Meie valik: Sam Querrey võidab vähemalt ühe seti ehk Querrey AH+2.5 (1.95 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 7.50

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 150€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.