Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Flora vs. Radnicki Niš ennustusvihjed

Premium Liiga praegune liider ja eelmise hooaja kolmas koht peab oma eurohooaega alustama Euroopa Liiga kvalifikatsiooni esimesest ringist. Vastaseks Serbia Superliga lõppenud hooaja hõbedameeskond. Edasipääseja selgitatakse kahe mängu kokkuvõttes. Esimene kohtumine leiab aset Tallinnas.


Flora vs. Radnicki

Neljapäev 11. juuli 2019
Algab: 19:00
Ülekanne: Soccernet.ee

Flora võit või viik (1.83 @ Coolbet)
Kokku alla 2.5 värava (2.26 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Fakte:

  • FC Flora on viimases neljas koduväljaku kohtumises endale värava lasknud lüüa. Arvestades Eesti liiga taset, siis pole just parim näitaja.
  • Radnicki viimasest kümnest kohtumisest on lausa kuus jäänud viiki.
  • Kihlveokontorid peavad Radnicki võidu tõenäosuseks 52%, Flora võidu tõenäosuseks 26%.

Taaskord tuleb tõdeda, et Eesti klubil vedas loosiga. Radnicki on väga tugev meeskond, kuid võimalikeks vastasteks olid ka Hajduk, CSKA Sofia ja Legia, kelle tase on Serbia klubist kindlasti kõrgem. Radnicki lõpetas Serbia liiga hooaja Crvena Cvezda järel ja Partizani ees teisel kohal. Eelmisel aastal jõudsid Euroopa Liiga kvalifikatsioonis teise ringi, kus peale 0:2 kaotust võõral väljakul mängisid kodus 2:2 viiki tugeva Tel Avivi Maccabiga.

Flora on distsiplineeritud meeskond, kes arvatavasti tuleb antud kohtumist mängima kaitsest lähtuvalt. Positsioonirünnakuga nad Serblasi üle ei mängi, kuid teravate kontratega võib kindlasti võimalusi tekkida. Kerge murekoht võib olla keskkaitse, mille moodustavad Pürg ja Kuusk. Noored mängumehed pole Eesti liigas just kõige kindlamat mängu näidanud ning võivad kogenud Serbia mängumeestega hätta jääda.

Lähiaastatel on Eesti klubi näidanud eurosarjade kodumängudes päris head taset. Viimasel neljal aastal on korra mängitud Meistrite Liiga kvalifikatsioonis ja kolmel korral Euroopa Liiga kvalifikatsioonis. Kohtumine Tallinnas on kaotatud vaid korra, eelmisel aastal Mattias Käidi praegusele koduklubile Domžalele. Arvestades, et Serbia klubi pole võõrsil mängudes just kõige edukam olnud, siis leiame, et Floral on hea võimalus esimeses kohtumises vähemalt viik väljamängida.

Seda enam, et Radnickil lõppes liigahooaeg mai kuus. Peale seda on peetud vaid kolm sõpruskohtumist. Seega võiks eeldada, et vastased pole hetkel just parimas vormis. Flora aga on viimasel ajal saanud koduliigas väga häid mänge ning tulevad kohtumisele võidu pealt üle Levadia. Esimene panus – Flora võidab kohtumise või jääb mäng viiki.

Teisena jääb silma valik, et kohtumises lüüakse alla kolme värava, mida hinnatakse koefitsiendiga 2.26. Arvestades, et Serbia klubi kokkumäng ei ole just hetkel tõenäoliselt kõige ladusam ning Flora esmane ülesanne on kaitses asjad korras hoida, mitte pea-ees rünnakule tormata, siis on sellel valikul jumet. Pakume, et kohtumine jääb 1:1 viiki.

Meie valikud:

  • Flora võit või viik (1.83 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2.5 värava (2.26 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 43€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds