Jälgi meid

Ennustusvihjed

Rally Estonia ennustusvihjed

Massimo Bettiol / Stringer
Foto: Massimo Bettiol / Stringer / GettyImages

Kodumaine ralli tippsündmus Rally Estonia alustab sel nädalavahetusel. Kogu üritus algab juba reedel, kuid võidusõiduga alustatakse Laupäeva hommikul. Tuntuimatest ralliässadest on kohal Elfyn Evans, Andreas Mikkelsen, Esapekka Lappi, Craig Breen ja Eesti kolmik Ott Tänak, Markko Märtin ja Georg Gross. R5 masinaklassis näeme startijate seas ka Teemu Sunineni, kes sõidab tuliuue Ford Fiesta R5 autoga.


Rally Estonia

Laupäev-pühapäev. 13-14 juuli 2019
Algab: 09:23
Ülekanne: Kanal2

Mikkelsen võidab Evansit (2.11 @ Coolbet)
Craig Breeni võit (12 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Hea meel on tõdeda, et tänavu on suudetud Rally Estoniale meelitada niivõrd palju kõrgest klassist rallimehi. Suurfavoriidiks tuleb kindlasti pidada Ott Tänakut. Eestlane on Mads Östbergi kõrval teine sõitja, kes on Rally Estonia suutnud kahel korral võita. Tänak triumfeeris Lõuna-Eesti ralliradadel ka mullu, kui edestas kokkuvõttes Hayden Paddonit ühe ja Craig Breeni kolme minutiga.

Huvitav on näha, mida suudab kunagine Eesti parim rallimees Markko Märtin, kes võitis ajaloo esimese Rally Estonia, mis toimus 2010-ndal aastal. Märtin istub Ford Fiesta WRC autosse ja kaardilugejaks sama mees, kes ta üheksa aastat tagasi võidule aitas – Kristo Kraag.

Ott Tänaku suurimateks konkurentideks on muidugi teised WRC rallisõitjad ehk Evans, Mikkelsen, Lappi ja Breen. Meie tõstaks esile norrakat Andreas Mikkelseni. Kihlveokontorid peavad teda sellest nelikust kõige nõrgemaks, kuid meie ei taha sellega nõustuda. Kõike koefitsente vaata siit.

Mikkelsenil on palju tõestamist. WRC etappidel on ta mitmel korral sel hooajal jäänud Hyundai meeskonnast välja ja pidanud kellegile teisele ruumi tegema. Nii juhtus näiteks Korsikal ja Portugalis. Kuid kiirust sellel mehel on, seda näitavad nii Argentina teine koht kui ka viimatise Sardiinia ralli kolmas koht. WRC sõitjatele on Rally Estonia pigem Soome Ralliks valmistumine, kuid Mikkelsenile on kindlasti tähtis ka individuaalne tulemus.

Seega meie esimene panustamisvalik on, et Andreas Mikkelsen võidab kokkuvõttes Elfyn Evansit.

Kes peab Ott Tänakule panustamist liiga igavaks, siis võiks mõelda hoopis sellisele mehele nagu Craig Breen. Iirlane, kes sel aastal teeb Soome rallil kaasa alles hooaja esimese WRC ralli on ülimalt motiveeritud. Lisaks on mees juba varasemalt Rally Estonial osalenud ja teab, mida oodata. Breeni võidule panustamine on ka väga ahvatlev, sest Iirlase võidu puhul on võimalik raha tagasi teenida lausa 12-kordselt.

Meie valikud:

  • Mikkelsen võidab Evansit (2.11 @ Coolbet)
  • Craig Breeni võit (12.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 600€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds