Jälgi meid

Ennustusvihjed

Vormel-1 Briti GP kvalifikatsiooni ennustusvihjed

Laupäeval sõidetakse legendaarsel Silverstone´i rajal Briti GP kvalifikatsioonisõit. Läinud aastal võidutses kvalifikatsioonis Lewis Hamilton, kuid põhisõidul kukkus teiseks ning põhisõidu võidu võttis hoopis Sebastian Vettel. Kuidas läheb seekord?


F1 Briti GP

Laupäev 13. juuli 2019
Algab:16:00
Ülekanne: –

A.Giovinazzi võidab K.Räikköneni (3.25 @ Coolbet)
Hamilton võidab kvalifikatsiooni (1.77 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Võib arvata, et hoolimata viimase etapi ebaõnnestumistest, on sel nädalavahetusel oodata taas Mercedese pidu. Põhjus on lihtne – just sellised rajad sobivad nende masinale. Viimane Austria GP rada oli liialt pikkade kiirete sirgetega. Mercedesele sobib pigem kurviline ja rohkemate pidurdamistega-kiirendustega rada. Just selline rada Silverstone ka on. Seda tõestab ka fakt, et viimasel kuuel aastal on lausa viiel korral Briti GP-l võidutsenud Mercedes.

Samuti räägib Mercedese kasuks Inglismaa kliima. Eelmisel etapil Austrias oli sooja ligi 35 kraadi ning Mercedese sõitjad tunnistasid, et neil oli mootori ülekuumenemisega probleeme ning masinatest ei saanud viimast välja võtta. Inglismaal on oodata tavalist 20-kraadilist ilma. Seega esimesena soovitaks panustamist Hamiltonile ja Bottasele. Kui neist üks valida, siis langeb kaalukauss kodurajal kihutavale Hamiltonile.

Kui nüüd vaadata H2H valikuid ehk sõitja vs. sõitja pakkumisi, siis pakutakse väga head koefitsienti sellele, et vanameister Kimi Räikkönen saab oma 15 aastat nooremalt tiimikaaslaselt kvalifikatsioonis pähe! Kui hooaja esimestel etappidel näitas soomlane tõesti Antonio Giovinazzile tagatulesid, siis peale seda on sõidetud väga võrdselt ning tihtipeale on Itaallane peale kvalifikatsiooni ka Kimit edestamas.

Antud stsenaariumile pakutakse koefitsiendiks lausa 3.25. Meile tundub küll, et Räikköneni on tänu vanadele teenetele ning viimastele konkurentidele keskmise näpu näitamistele veidikene ülehinnatud.

Meie valikud:

  • A.Giovinazzi edestab kvalifikatsioonis Kimi Räikköneni (3.25 @ Coolbet)
  • Hamilton võidab kvalifikatsiooni (1.77 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 65€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds