Jälgi meid

Ennustusvihjed

Watford vs. Arsenal ennustusvihjed

Pühapäeval mängitakse Premier League´s kaks kohtumist. Hilisemas kohtumises lähevad omavahel vastamisis Watford ja Arsenal. Kodumeeskond on alustanud hooaega kohutavalt, ühe punktiga asutakse tabeli viimasel kohal. Kas Arsenali vastu suudetaks punktilisa teenida?


Watford vs. Arsenal

Pühapäev 15. September 2019
Algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Arsenali võit (2.08 @ Coolbet)
Kokku üle 3 värava (2.00 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Arsenal on võitnud viimased kolm omavahelist kohtumist. Watford pole nendes mängudes löönud mitte ühtegi väravat.
  • Watfordil on viimasest kuuest PL kodukohtumisest kirjas üks viik ja viis kaotust.
  • Arsenal on 17 kohtumist järjest värava löönud.

Kui Watfordi hooaja algus on pehmelt öeldes katastroof ja antud kohtumisele tullakse juba uue peatreener juhendamisel, siis Arsenali esimesed neli vooru on olnud küllaltki sümpaatsed. Kaks kohustuslikku võitu on ära võetud ning Tottenhamilt saadi kätte viigipunkt. Liverpool võõral väljakul oli veel liiga suureks ampsuks.

Esimene panus – Arsenali võit. Kui Arsenali koefitsient on Watfordi vastu üle kahe, siis tasuks seda proovida. Üle pika aja on Londoni klubi mängus näha teatavat ühtekuuluvust ja positiivset emotsiooni. Noored mängumehed on lisanud võitluslikust ja nagu viimane kohtumine Tottenhami vastu näitas – kui teised on väsinud, siis nemad jaksavad töötada 90 minutit.

Seda enam tasub Arsenali peale panustada, et Watford on hetkel üsna suures augus. Seetõttu vallandati ka peatreener ja Arsenali vastu juhendab meeskonda juba Sanchez Flores, kes aastaid varem juba Watfordi juhendanud, kuid mitte kõige õnnestunumalt.

Teisena ennustaks, et näeme kohtumises üle 3 värava. See valik tähendab, et kui lüüakse täpselt kolm väravat, siis tagastatakse raha, kui lüüakse vähemalt neli, siis on panus võitev.

Mõlema meeskonna kaitse on üsna auklik. Peale nelja vooru on Watfordile löödud 8 ja Arsenalile 6 väravat. Seejuures on Watfordi vastased olnud pigem tabeli keskmikud või tagumise poole meeskonnad. Arvestades Arsenali rünnakuvõimekust, siis ootaks neilt antud kohtumises vähemalt 2-3 väravat.

Watford peaks koduväljakul samuti vähemalt ühe värava ära lööma. Ennustaks lõppskooriks 3:1 Arsenali võitu.

Meie valikud:

  • Arsenali võit (2.08 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3 värava (2.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds