Jälgi meid

Ennustusvihjed

Meistrite Liiga teisipäevane kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Meistrite Liiga hooaeg on algamas ning juba esimesed alagrupikohtumised pakuvad äärmiselt põnevaid vastasseise! Loe edasi ning leiad ühe  10.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 100€.


Chelsea vs. Valencia (22:00)

Frank Lampardi juhitav Londoni Chelsea asub koduliigas peale viiendat vooru esikuuiku kannul. Võrreldes hooaja algusega on mängupilt muutunud mäng-mängult paremaks. Seda isegi hoolimata rohketest vigastustest. Rünnakuga võib rahul olla, kuid kaitses on selged probleemid. Premier League´s on vaid Norwich lasknud endale lüüa rohkem väravaid kui Londoni Chelsea.

Valencia on koduliigas pidanud neli kohtumist ja teeninud nendest vaid ühe võidu, viimases voorus kaotati Barcelonale lausa 2:5. Hispaania klubi ei ole viimastes võõrsil kohtumistes suutnud ennast parimast küljest näidata – neljast kohtumisest on kaotatud kolm.

Viimane omavaheline kohtumine lõppes 3:0 Chelsea võiduga. See toimus kaheksa aastat tagasi, kuid jõuvahekorrad võiksid endiselt olla üsna sarnased. Chelsea võidule pakutakse koefitsiendiks 1.85, meie hinnangul on see piisavalt kõrge, et lisada kombosse.

Määravaks võiks saada Londoni klubi parem rünnak, mis on eriti hoogu sattunud just viimastes kohtumistes – kolme viimase mänguda on löödud kokku lausa 10 väravat. Muidugi ei saa ka alahinnata koduväljakueelist ja rasket alagruppi, mis eriti viikidele ei lase mängida.

Meie valik: Londoni Chelsea võit (1.85 @ Coolbet)


Dortmund vs. Barcelona  (22:00)

Valitsev Hispaania meister ja üks eelmise hooaja Meistrite Liiga õnnetumaid meeskondi sõidab esimeseks kohtumiseks külla Dortmundi Borussiale. Kataloonia meeskond on koduliigas peale neljandat vooru suutnud võite teenida vaid koduväljakul. Suvel on meeskonnaga liitunud Antoine Griezmann ja De Jong ning meeskond peaks kokkuvõttes olema tugevam kui mullu, kuid veel ei ole suudetud seda tõestada.

Dortmundi Borussia on Bundesligas võitnud neljast kohtumisest kolm ning asub tabelis teisel kohal. Eriti vägev on koduväljaku statistika: kaks kohtumist, kaks võitu, üheksa löödud väravat ja vaid korra on pall välja võetud enda võrgust.

Antud kohtumise lõpptulemust ette ennustada on äärmiselt keeruline. Kohtumise kerge favoriit võiks olla Hispaania klubi, kuid samas on Dortmund koduväljakul heal päeval võimeline võitma kõiki meeskondi.

Seega hoidume võitja ennustamisest ning lisame kombosse valiku, et kohtumise hoiatuskaartide arv tuleb alla 3.5. Sellele pakutakse üllatavalt kõrget koefitsienti ning arvestades kohtumise eeldatavat iseloomu, siis ei ennustaks hoiatuskaarte kuidagi üle kolme.

Meie valik: Hoiatuskaarte kokku alla 3.5 (2.2 @ Coolbet)


Napoli vs. Liverpool (22:00)

Taaskord loositi ühte alagruppi Napoli ja Liverpool. Eelmisel hooajal lõppesid mõlemad omavahelised kohtumised 1:0 ning võitjaks koduväljakul palliv meeskond. Ehk Itaalias võttis omavahelises kohtumises 1:0 võidu Napoli.

Valitsev Meistrite Liiga võitja Liverpool on koduliigas mänginud eksimatult – viis kohtumist ja viis võitu. Napolil nii hästi läinud ei ole ja kahe võidu kõrval on kirjas ka üks kaotus. Tõe huvides tuleb mainida, et see saadi Juventuselt ning skooriks jäi 3:4.

Lisaks Napolile ja Liverpoolile leiame E-alagrupist Salzburgi ja Genki. See tähendab, et antud kohtumise osalised on väga suured favoriidid edasipääsule. See omakorda paneb mõtlema, et antud kohtumine ei tohiks liiga tuliseks minna. Mõlemale meeskonnale võiks viik sobida ning võit oleks vaid boonuseks.

Kombosse lisaks valiku, et vähemalt üks meeskond jääb kohtumises nulli peale. Arvestades tiimide ründevõimekust ei tundu see just kõige loogilisem tulemus, kuid samas tuleb arvestada asjaolusid, et alles nädalavahetusel mängiti väsitavaid kohtumisi koduliigades ning järgneval nädalavahetusel on juba uued tähtsad koduliiga kohtumised tulema, kus punkte ei tohi kaotada.

Usume, et potentsiaalselt põnevusmatšist kujuneb pigem mõlemalt poolt minimaalsete riskidega kohtumine, kus üritatakse hoida kokku ka võimalikult palju energiat.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad – ei (2.45 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 10.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds