Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Leicester City ennustusvihjed

Peale lühikest koondisepausi on nädalavahetus jälle klubijalgpalli päralt. Laupäeval on tules 14 Inglise kõrgliiga meeskonda, nende seas ka Manchester United ja Leicester City.


Man.United  vs. Leicester City

Laupäev 14. September 2019
Algab: 17:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Topeltvõimalus Leicester/viik (2.04 @ Coolbet)
Esimene poolaeg 2-3 väravat (2.9 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel hooajal võitis Manchester United koduväljaku kohtumise 2:1, kuid kaotas võõral väljakul Leicesterile 0:1.
  • Manchester United on hooaja neljast esimesest kohtumisest võitnud vaid ühe. Leicester võitnud kaks ja viigistanud kaks.
  • Viimasest 19st Premier League´i kohtumisest on Manu suutnud vaid korra oma värava puutumatuna hoida.

Manchester Unitedi hooaja algus on olnud kõike muud kui rahuldav. Avavoorus võideti küll suurelt Chelsealt, kuid peale seda on teenitud kolme kohtumisega vaid kaks punkti.

Leicester City poolehoidjad võivad olla natukene rohkem rahul. Kohustuslikud kaks võitu on ära võetud ning Wolvesi ja Chelseaga viiki mängitud. Tabelis ollakse hetkel lausa kolmandal kohal.

Esimene panus – topeltvõimalus Leicesteri võit või viik. Manchester United mängib küll koduväljakul, kuid nende mäng ei ole jätnud liiga veenvat muljet. Liiga palju tehakse praaki ning ründajad raiskavad häid võimalusi. Positsioonirünnakul ei leita häid lahendusi – ohtlikud suudetakse olla vaid kontrates.

Mainimata ei saa jätta ka kaitseprobleeme. Maguire on olnud kindel, kuid tema paariline Lindelöf on jäänud täielikult hätta. Ainuüksi nelja esimese kohtumisega on kaks-kolm väravat tulnud selle mehe pealt kärisenud olukorra tõttu.

Teine panus – esimene poolaeg 2-3 väravat. Kumbki meeskond kaitses ei sära ja väravaid võiks oodata üle keskmise. Lisaks on Leicester olnud võõrsil mängudes väga resultatiivne. Nad on viimasest 20st võõrsil kohtumisest vaid kahel korral jäänud nulli peale. Kindlasti on Leicesteri meestel ka suur soov endisele tiimikaaslasele Maguirele võimalikult palju väravaid lüüa 🙂

Meie valikud:

  • Topeltvõimalus Leicester/viik (2.04 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg 2-3 väravat (2.9 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 58€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds