Jälgi meid

Ennustusvihjed

VTB-liiga & NBA kombovihje

(Foto: Hendrik Osula/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
(Foto: Hendrik Osula/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Erinevates korvpalliliigades on tiitliteheitlustesse jäänud loetud meeskonnad ning mängud muutuvad aina pingelisemaks. Loe edasi ning leiad ühe 3.7 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 74€.


Kaasani Unics vs. BC Kalev/Cramo

Algab kell 18:30 ülekanne Kanal 12

Reedel on Kalev/Cramo jaoks ajalooline hetk. Esimest korda mängitakse VTB Ühisliiga play-off kohtumine. Vastaseks põhiturniiri teisena lõpetanud tugev Venemaa klubi Unics. Sel hooajal on meeskonnad kahel korral kohtunud. Võõrsil kaotas Cramo 2 punktiga ja koduväljakul 12 punktiga. Paarist edasipääsemiseks on vaja koguda kolm võitu.

Oleme ausad – kui Cramo kas või ühe võidu Venemaa tippklubi vastu suudaks võtta, siis see oleks tõeline üllatus. Kaasani Unics on sel hooajal suutnud näiteks mõlemat Euroliiga klubi Moskva CSKA-d ja Himkit vähemalt kümne punktiga võita. Nende meeskondlikus on muljetavaldav. Erinevalt Kalev/Cramost mängitakse üldjuhul pikka positsiooni rünnakut, milles ollakse ka väga tugev. Terve meeskond on kui ühtne löögirusikas.

Kalev/Cramol vastupidi on selged liidrid, kes hoolitsevad skoorimise eest. Nendeks on muidugi leegionärid Wroten, Lewis ja Moultrie. Ülejäänud mehed rabavad rohkem kaitses, võtavad lauda ja on rollimängijad. Proovitakse mäng ajada väga kiireks ja rohkelt võetakse kolmeseid. Heal päeval võib sellise taktikaga püsida mängus kõigi vastu, halval päeval saadakse Unicsi tasemega meeskonnalt pakk.

Me usume, et Kalevi võimalus Kaasanile ohtu kujutada on eelkõige kolmandas mängus ehk kodumängus. Esimene võõrsil mäng on arvatavasti kõige raskem. Unics tahab kohe võimu näidata ning selleks parim viis oleks kohe esimeses kohtumises võtta ülekaalukas võit. Unicsi distsiplineeritud kaitse on Cramo jaoks tõsine probleem. Meeskonnas puudub selline mängujuht, kes suudaks pika rünnakuga kaitset lahti harutada. Lisaks kõigele on teada, et Lewist segab kerge hüppeliigese vigastus.

Kaasanil on meeskonnas kuhjaga kogemusi, mis on eriti väärtuslikud just play-offis. Kalevil seevastu on mitmeid mängijaid, kellelt võib oodata kerget väristamist. Tõenäoliselt teeb Unics kõik, et mängutempo võimalikult alla tõmmata ning mitte lasta Kalevi mehi jooksma. Seetõttu soovitaksime parima valikuna, et Cramo viskab alla 78 punkti.

Meie valik: BC Kalev/Cramo viskab alla 78 punkti (1.88 @ Coolbet)


Boston Celtics vs. Milwaukee Bucks

Algab kell 03:00

Ida-Konverentsis on käimas eriti põnevad play-off kohtumised. Selles paaris on seis hetkel 1:1 ning nüüd mängitakse legendaarsel Boston Celticsi koduväljakul. Esimesed kaks mängu on olnud kui öö ja päev. Kõigepealt võitis Celtics 22 punktiga ning seejärel järgmises mängus oli omakorda Bucksi paremus 21 punkti.

Koefitsientide järgi on antud kohtumises kergeks favoriidiks kodumeeskond. Võitja ennustamine selles kohtumises on aga üsna tänamatu töö. Võimalused on üsna võrdsed ja seda, kui hea päev mõnel mängijal on, näeb alles mängu ajal. Tõenäoliselt kulgeb kohtumine tasavägisemalt kui kaks eelnevat. Soovitaksime vaadata hoopis over/under liine.

Kihlveokontorid on skooriliini asetanud 220 punkti peale. Võrdluseks esimeses kohtumises visati kokku 202 ja teises 225 punkti. Arvestades, et kolmas kohtumine on mõlemale meeskonnale ülimalt tähtis, see on nagu murdepall tennises, millega saaks koduväljakueelise endale napsata või vastupidi säilitada, siis kaldume arvamusele, et visatakse vähem punkte.

Boston Celtics on üks väheseid meeskondi, kes suudab ainult kaitsega mänge võite. Nende treener Brad Stevens on suurepärane taktik. Bucksi ei ole kerge pidurdada, kuid võib kindel olla, et keskmist punktisaaki neil täis visata ei lasta. Eelmises seerias Indiana Pacersi vastu suutis Boston koduväljakul Pacersi hoida keskmiselt vaid 91 punkti peal.

Bucks viskas eelmises kohtumises küll üle 120 punkti, kuid on raske uskuda, et kahes järjestikuses mängus suudetakse nii hea protsendiga tabada. Seda enam, et nüüd mängitakse võõral väljakul. Pigem visatakse 105 punkti juurde. Kohtumise tähtsus ja Bostoni hea kaitse soosivad seda.

Meie valik: Kokku alla 220 punkti (1.92@ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 3.7


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 74€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds