Jälgi meid

Ennustusvihjed

Euroopa Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Meistrite Liiga poolfinaalide esimesed kohtumised selja taga ning järg on Euroopa Liiga käes. Loe edasi ning leiad ühe 5.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 100€.


Arsenal vs. Valencia

Algab kell 22:00 Ülekanne: TVPlay Sports

Huvitaval kombel on mõlema meeskonna käekäik koduliigades üsna sarnane. Heideldakse järgmise aasta Meistrite Liiga kohtade eest, kuid viimased voorud on tunnistatud vaid kaotusi. Arsenal tuleb kohtumisele kolme kaotuse pealt ja Valencia kahe. Sellest kõigest võib järeldada, et Euroopa Liigas mängimine on mõlemale klubile oma jälje jätnud. Eelmised kohtumised võib aga unustada, sest need ei mängi antud kohtumises mitte mingisugustki rolli.

Arsenal on koduväljakul väga raske vastane. Top 5 suurimate Euroopa jalgpalliliigade arvestuses hoiab Arsenal koduväljakul löödud väravate (2.3 mängu kohta) edetabelis kõrget seitsmendat kohta. Eespoolt leiab vaid tippklubid nagu PSG, Barcelona, Manchester City jne. Euroopa Liigas on samuti viimastes ringides edasipääs otsustatud just koduväljaku mängus.

Valencia on Arsenalile vääriline vastane. Nad suudavad ka võõrsil mängudes oma kõrget taset hoida. Et Hispaania klubi tasemest paremat pilti ette saada võib vaadata näiteks nende Meistrite Liiga kohtumisi, mida mängiti hooaja alguses enne alagrupist väljalangemist. Koduväljakul võideti Manchester Unitedit ja Young Boysi, Juventusele kaotati napilt. Võõral väljakul tehti Manchester Unitediga viik. Koduliigas on võidetud Real Madridi ja Barcelonaga tehti võõral väljakul viik. Kõigele lisaks pole Euroopa Liigas kaotatud veel mitte ühtegi kohtumist.

Jah, Arsenal on kodus kerge favoriit, kuid me tunneme, et Valenciale on natukene liiga tehtud ja nende võimalusi peetakse väiksemaks, kui need tegelikult on. Valencia ründeliin on Arsenali kohmaka kaitseliini jaoks kui õudusunenägu. Võitu Valenciale ennustada ei julge, kuid peame tõenäoliseks, et vähemalt viigi saavad nad kätte.

Meie valik: Viik või Valencia võit (1.83 @ Coolbet)


Eintracht Frankfurt vs. Chelsea

Algab kell 22:00 Ülekanne: TVPlay Sports+

Eintracht Frankfurti teekond poolfinaali on olnud ülimalt pingeline ja viimasest ringist jõuti edasi tänu kohtuniku eksimusele, kuid nagu öeldake, siis tugevamatel ongi rohkem õnne. Chelsea oma teekonnal õnnefaktorile kohta ei jätnud ning võitis eelmistes ringides vastaseid üsna kindlalt. Tegemist on kahe sel hooajal Euroopa Liigas kõige rohkem väravaid löönud meeskonnaga.

Frankfurti klubi võib pidada antud vastasseisus autsaideriks, kuid seda oldi ka Lazio, Marseille ja Interi vastu, siiski suudeti neid kõiki võita. Koduliigas hoitakse kõrget neljandat kohta ja ollakse väga lähedal Meistrite Liigasse pääsemisele. Euroopa Liiga võitmine on neile ülimalt tähtis, sest tegemist on klubiga, mis väga tihti karikatele ei mängi. Viimase 39 aasta jooksul ei ole ühegi rahvusvahelise sarja finaali jõutud.

Chelsea jaoks on tegemist esimese tõelise jõuprooviga Euroopa Liigas. Seda enam on peatreener Sarril kahju sellest, et kaks põhitegijat Hudson-Odoi ja Rudiger said vigastada. Siiski on Londoni klubi koosseisus piisavalt sügavust, et panna kokku väljakule meeskond, kes paberil on Saksa klubist taseme poolest tuntavalt tugevam.

Statistika järgi võib öelda, et oodata on väravaterohket kohtumist. Chelsea on löönud sel hooajal kaheteist mänguga 30 väravat ja Frankfurt sama mängude arvu juures 28.

Lisaks teab Saksa klubi, et esimene kohtumine on nende võimalus. Kui nad koduväljakul väravaid lööma ei hakka, siis on unistus finaalist kerge kustuma. Chelsea samas tahab kindlasti saada kätte väärtusliku võõrsil väravat. Ehk prognoosida võiks lahtisemat kohtumist, kui on omane ühele pingelisele poolfinaalile.

Meie valik: Üle 3 värava, täpselt 3 värava puhul raha tagasi (2.72 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 5.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 100€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds