Jälgi meid

Ennustusvihjed

Vormel-1 Ungari GP kvalifikatsiooni ennustusvihjed

Sel nädalavahetusel kimavad kiireimad vormelid Ungaris Budapestis. Peale hooaja dramaatiliseimat etappi Saksamaal on sõitjaid ootamas üsna tehniline Hungaroringi võistlusrada, mis paneb proovile ka kogenud sõitjate oskused. Viimasel neljal aastal on Ungaris võidutsenud kahel korral Sebastian Vettel ja kahel korral Lewis Hamilton.


F1 Ungari GP

Laupäev 3. august 2019
Algab:16:10
Ülekanne: –

V.Bottas võidab kvalifikatsiooni (5.0 @ Coolbet)
D.Kvyat edestab A.Albonit (1.65 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Vaadates koefitsiente, jääb kohe silma Valtteri Bottase väga magus võidukoefitsient. Arvestades seda, et soomlane on tänavu võitnud neli kvalifikatsiooni, alahinnatakse üldsarja teist meest üsna tõsiselt. Eelmisel etapil Bottas eksis ja sõitis välja, seda enam on tal soov Ungaris taas tugev tulemus teha. Seega esimene panus – Valtteri Bottas võidab kvalifikatsiooni.

Eelmisel aastal oli soomlane Ungaris kvalifikatsiooni teine mees ning jäi üsna napilt alla vaid meeskonnakaaslasele Lewis Hamiltonile. Seega tundub sündmuse juhtumise tõenäosus ja koefitsiendi väärtus omavahel üsna panustajasõbralikus seoses.

Teisena hoiduks riskeerivamatest valikutest ja läheks üsna kindla peale – Daniil Kvyat edestab Alexander Albonit. Kui hooaja alguses näitas paremat minekut Albon, siis viimasest üheksast kvalifikatsioonist on meeskonnakaaslaste duelli võitnud lausa seitsmel korral Daniil Kvyat.

Eelmisel nädalavahetusel tõi venelasest vormeliäss oma Toro Rosso masina üle finišijoone lausa kolmandana. Elu kolmas poodium süstis Kvyatile kindlasti palju enesekindlust, mille pealt teha tegusid ka Ungaris.

Meie valikud:

  • V.Bottas võidab kvalifikatsiooni (5.0 @ Coolbet)
  • D.Kvyat edestab A.Albonit (1.65 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 100€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds