Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Manchester City ennustusvihjed

Manchester City ja Liverpool kohtuvad FA Community Shieldi finaalis. Karikale pääsevad mängima lõppenud hooaja koduliiga võitja ja FA Cup´i võitja. Eelmisel hooajal võitis mõlemad tiitlid Manchester City ehk Community Shieldi finaalikoha sai Premier League´i teisel kohal lõpetanud Liverpool. Kohtumine toimub Wembley staadionil.


Liverpool vs. Man.City

Pühapäev 4. august 2019
Algab: 17:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Liverpooli võit (3.95 @ Coolbet)
Mõlemad skoorivad & kokku üle 2.5 värava (2.05 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Liverpool võitnud kolm, Manchester City ühe ja üks on jäänud ka viiki.
  • Manchester City on on valitsev Community Shieldi meister, Liverpool võitis nimetatud karika viimati 2006-ndal aastal.
  • Lausa neljal korral viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on meeskonnad löönud kahe peale kokku täpselt kolm väravat.

Mõlema meeskonna peale peaks olema vaid üks põhitegijast puuduja – Sadio Mane. Liverpool on Aafrika superstaarile andnud lisapuhkepäevi ning Senegali mängumees naaseb treeningutele järgneval nädalal. Teised suvel koondiseid esindanud sportlased on meeskondade treeningutega ühinenud, kuid kindlasti näeme üsna huvitavaid algkoosseise, sest tegemist on ikkagist hooajaeelse kohtumisega.

Liverpool on viimaste nädalate jooksul pidanud viis kontrollkohtumist. Saavutati vaid üks võit. Sportinguga mängiti viiki ja kaotused teeniti Dortmundi, Sevilla ja Napoli vastu.

Manchester City pidas sõpruskohtumisi Aasias. Kõigepealt kohtuti seal juba tuttavate konkurentidega West Hami ja Wolvesiga. Esimest võideti, teisele kaotati penaltitega. Seejärel mängiti kaks kohtumist kohalike klubidega, kes suuremat vastupanu osutada ei suutnud – tulemusteks 6:1 ja 3:1 võidud.

Kihlveokontorite arvates on kohtumise üsna kindlaks favoriidiks Manchester City, kelle võidukoefitsiendiks on vaid 1.95. Liverpooli võidule pakutakse aga koefitsiendiks lausa 3.95. Mehe hinnangul on selle kohtumise šansid City kasuks 60-40 ehk Jürgen Kloppi hoolealuste võidule panustamine tundub üsna mõistlik. Esimene panus – Liverpool võidab kohtumise.

Hooajaeelne kohtumine, head ründemeeskonnad, võimalikud üllatused algkoosseisudes – kõik see paneb mõtlema, et tõenäoliselt näeme üsna atraktiivset ja lahtist jalgpalli, kus kaitsele nii rohkelt tähelepanu ei pöörata nagu tähtsas liigamängus, kus igal punktil on väga suur väärtus.

Usume, et mõlemad meeskonnad suudavad vähemalt korra vastase kaitseliini üle mängida ning võitev meeskond suudab seda vähemalt kahel korral. Teine panus – mõlemad meeskonnad skoorivad ja kokku üle 2.5 värava. Omavaheliste mängude ajalugu näitab samuti, et antud meeskonnad vaatajatele pettumust ei valmista ja sahistavad väravavõrku üle keskmise palju.

Meie valikud:

  • Liverpooli võit (3.95 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad & kokku üle 2.5 (2.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 79€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds