Jälgi meid

Ennustusvihjed

Vormel-1 Saksamaa GP põhisõidu ennustusvihjed

Saksamaa GP kvalifikatsiooni võitis Lewis Hamilton, talle järgnesid Max Verstappen, Valtteri Bottas ja Pierre Gasly. Korraliku ajasõidu tegi ka Kimi Räikkönen, kes stardib viiendast stardiruudust. Ferrarid põrusid täielikult – Leclerci masinal kütusepumba probleemid ja tulmuseks kümnes koht, Vetteli masinal kadus turbo ning stardikoht lausa viimane!


Saksamaa GP vormel-1

Pühapäev 28. juuli 2019
Algab: 16:10
Ülekanne: –

Vähemalt neli katkestajat (2.4 @ Coolbet)
Charles Leclerc top 3 (2.1 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Lewis Hamilton on sel hooajal startinud põhisõidule esimeselt stardikohalt kolmel korral, kahel korral on ta esikohta suutnud ka põhisõidus hoida.
  • Eelmisel aastal võidutses Saksamaal Lewis Hamilton, seejuures startis ta sõidule alles 14-ndalt kohalt.
  • Viimased kolm Saksamaa GP sõitu on võitnud Mercedese piloodid.

Kui reede ja laupäev on Saksamaal olnud päris kuumad, siis pühapäevaks lubab natukene jahedamat “kõigest” 24-kraadilist ilma. Lisaks on hetkel ligi 70% tõenäosus, et oodata on ka vihma. See on kõige parem uudis Mercedesele.

Mäletatavasti tegi Mercedes oma hooaja halvimad tulemused just Austrias ja põhjuseks toodi välja mootorivõimsuse kadumine kuuma ilma tõttu. Lewis Hamilton teatas paar päeva tagasi ajakirjanikele, et hetkel kimbutab suure kuumusega masinaid sama probleem ja tema eelistaks, kui sõidu ajal hakkakski vihma sadama.

Kui nii läheb, siis on väga suur tõenäosus, et Mercedes peab vastu ning Lewis Hamilton võtab taas etapivõidu. Sellele pakutakse aga üsna madalat koefitsienti(1.65) ehk arvestades riske motospordis, jätaks sellele panustamise vahele.

Esimesena jääb silma hoopis selline valik, et Finišisse jõuab alla 17 masina ehk vähemalt neli sõitjat katkestab. Juba kvalifikatsioonis esines väga paljudel masinatel tehnilisi probleeme, mis tähendab, et neid võiks oodata ka põhisõidul. Lisaks raskendab teeolusid vihm.

Samuti on Saksamaa ringrada iseloomult selline, et vahed jäävad väikesed ja avariisid esineb palju. Eelmisel aastal oli katkestajaid näiteks viis.

Teise valikuna ennustame Charles Leclerci esikolmikusse. Ta stardib küll alles kümnendast stardiruudust, kuid selge on see, et kui masinal tehnilisi probleeme ei esine ja ka mees ise puhta sõidu teeb, siis lõpuks tõuseb Leclerc väga kõrgesse mängu ning kui kolmikust Hamilton, Bottas, Verstappen keegi ebaõnne peaks tundma, siis on esikolmiku koht juba väga kindel.

Meie valikud:

  • Vähemalt neli katkestajat (2.4 @ Coolbet)
  • Charles Leclerc Top 3 (2.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds