Jälgi meid

Ennustusvihjed

Vormel-1 Saksamaa GP kvalifikatsiooni ennustusvihjed

Sel nädalavahetusel kimavad kiireimad vormelid Saksamaal Hockenheimringil. Eelmisel hooajal võidutses kvalifikatsioonis kodurajal sõitev Sebastian Vettel, kuid põhisõidus lõpetasid parimatel kohtadel Mercedesed eesotsas Lewis Hamiltoniga. Kuidas läheb tänavu?


F1 Saksamaa GP

Laupäev 27. juuli 2019
Algab:16:00
Ülekanne: –

Sebastian Vettel võidab kvalifikatsiooni (5.50 @ Coolbet)
Vettel võidab kvalifikatsiooni Leclerci(2.07 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Suurest kolmikust ehk Mercedesest, Ferrarist ja Red Bullist on viimasel ajal kõige suuremat arengut näidanud Honda mootoritega kihutavad Red Bulli masinad.

Samuti on nende tehnika näidanud head vastupidavust kuumades oludes. Arvestades, et Euroopas on hetkel metsik kuumalaine, siis kas see võiks trumbid kätte mängida Max Verstappenile ja Pierre Gaslyle?

Kvalifikatsioonis pigem mitte. Arvestades üsna soliidset koefitsienti, soovitaksime panustada hoopis Sebastian Vetteli kvalifikatsiooni võidule.

Sakslasel on viimased kolm võidusõitu ebaõnnestunud, kuid seda enam soovib ta kodupubliku ees ennast tõestada. Esimesel vabatreeningul näitas samuti kiireimat aega just Vettel. Peame teda Mercedeste pilootide suurimaks ohustajaks kvalifikatsiooni esikohale.

Samuti oleme arvamusel, et Sebastian Vettel edestab kvalifikatsioonis enda noorukesest meeskonnakaaslast Charles Leclerci. Viimastel etappidel on näidanud paremat kiirust Monacolane, kuid Saksamaal peaksid edu tooma Vetteli suured kogemused kodurajal. Seega meie teine panus – Vettel võidab kvalifikatsioonis Leclerci.

Meie valikud:

  • Sebastian Vettel võidab kvalifikatsiooni(5.50 @ Coolbet)
  • Vettel võidab kvalifikatsioonis Leclerci(2.07 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 110€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds