Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Napoli ennustusvihjed

Liverpooli peab ma eelviimase kontrollkohtumise Napoli vastu. Juba järgmisel nädalal minnakse Community Shieldi raames vastamisi Manchester Cityga ja poolteist nädalat on jäänud ka Premier League´i alguseni. Itaalia kõrgliiga alguseni on jäänud natukene kauem, kuid kindlasti võtab ka Napoli sõpruskohtumisest maksimumi, et võimalikult hästi algavaks hooajaks valmis olla.


Liverpool vs. Napoli

Pühapäev 28. juuli 2019
Algab: 19:00
Ülekanne: –

Napoli võit (3.2 @ Coolbet)
Kokku üle 2.5 värava (1.66 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumistest on Liverpool võitnud kolm, Napoli ühe ja üks on jäänud ka viiki
  • Ka eelmisel suvel kohtuti sõpruskohtumises – see lõppes Liverpooli 5:0 võiduga.
  • Viimases kahes omavahelises kohtumises on mõlemas löödud kokku täpselt üks värav.

Liverpool on suvel pidanud viis sõpruskohtumist. Tugevamatest meeskondadest on kohtutud Dortmundi, Sevilla ja Sportinguga. Esimeselt kahelt saadi kaotus, Sportinguga mängiti viiki. Põhikoosseisust on nendes mängudes olnud hulganisti puudujaid.

Napolil on kontrollkohtumisi kirjas natukene vähem. Viimase kuu aja jooksul on kohtutud kolme koduliiga madalama divisjoni meeskonnaga. Teenitud on üks võit, üks viik ja üks kaotus.

Antud kohtumisest jäävad Liverpooli poolelt endiselt eemale Mo Salah, Alisson Becker, Sadio Mane, Roberto Firmino. Jätkuvalt on vigastatud Clyne ja Keita.

Napoli annab puhkust suvel koondisega tegusid teinud mängijatele – Allanile, Adam Ounasele, David Ospinale ja Kalidou Koulibalyle.

Vaadates puudujaid ja üldisi koosseise, siis tasuks proovida panustamist Napolile. Neil on meeskonna tähtsaimad mängijad kohal, Liverpool peab läbi ajama ilma oma põhiründajateta. Ka viimaste sõpruskohtumiste tulemused näitavad, et Liverpool on sellises koosseisuga üsna haavatav ning kõik vastased mängivad nende vastu kerge ekstramotivatsiooniga – tegemist on ikkagist valitseva Meistrite Liiga meistriga.

Teisena läheme üsna igavale valikule – kokku üle 2.5 värava. Tegemist on siiski sõpruskohtumisega ning nagu ajalugu on näidanud, siis sahiseb nendes ka võrk tihedamini. Katsetatakse erinevaid taktikaid, mängitatakse ebastandartseid koosseise – kõik see mõjutab meeskondade üldist kaitsetööd ning muudab kohtumised lahtisemaks.

Meie valikud:

  • Napoli võit (3.2 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 värava (1.66 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 64€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds