Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs. Atletico Madrid ennustusvihjed

Ühe linna klubid Real Madrid ja Atletico Madrid kohtuvad International Champions Cupi´ raames. Matš leiab aset New Jerseys. Real Madridi jaoks on tegemist turniiri viimase kohtumisega, seni on kirjas üks lisaaja võit ja üks kaotus. Atletico Madridi jaoks on tegemist turniiri eelviimase kohtumisega, neil hetkel kirjas üks lisaaja võit.


Real Madrid vs. Atletico

Laupäev 27. juuli 2019
Algab: 02:30
Ülekanne: Setanta

Real Madridi võit (2.08 @ Coolbet)
Mõlemad meeskonnad ei skoori (2.41 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 3:1 Real Madridi võiduga.
  • Läbi ajaloo on Madridi Derbi toimunud 222-l korral. Real Madridil on kirjas 110 võitu, Atleticol 56.
  • Turniiri jooksul on Real löönud keskmiselt 1.5 väravat mängus, Atletico pole skoori veel avanud.

Atletico Madrid jättis enda turniiri avamängus päris kahvatu mulje. Oma jälje jättis sellele Marcos Llorente punane kaart, peale mida Hispaania klubi jättis pallivaldamise Mehhiko klubi Guadalajara Chivase hoolde. Siiski suudeti 0:0 lõppenud kohtumine lõpuks penaltiseerias võita.

Real Madrid on läinud mäng-mängult paremaks. Kui esimeses kohtumises jäädi kindlalt 1:3 alla Müncheni Bayernile, siis viimases kohtumises viigistati Arsenaliga normaalaeg ning penaltiseerias napsati ka võidupunktid endale. Uued liitujad Hazard ja Jovic pole veel meeskonda kuigi hästi sulandunud, kuid seda oleks nii vähese kokkumänguga ka palju tahetud.

Kui heita pilk kohtumise koefitsientidele, siis tuleb tõdeda, et seekord panustame favoriidile. Sõpruskohtumistes sellise taktika kasutamine ei ole alati parim valik, kuid hetkel tundub Real Madridi paremus lihtsalt nii kindel. Atletico on toibumas Griezmannist ilma jäämisest. Lisaks pole nad sel suvel saanud ühtegi tugevat kontrollkohtumist, Real Madrid on samal ajal kohtunud juba Müncheni Bayerni ja Arsenaliga.

Atletico Madrid on viimasest kümnest omavahelisest kohtumisest(normaalaeg) võitnud vaid ühe! Maailmas ei ole palju klubisid, kelle vast Atletico statistika nõnda kurb oleks. Seega meie esimene valik – Real Madridi võit.

Samuti tundub päris hea väärtus panusel, et mõlemad meeskonnad ei skoori. Atletico on tuntud enda kaitsva mängustiili poolest ning ka viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on lausa kaks lõppenud tulemusega 0:0. Kui nad tahavad Real Madridi alistada, siis eelkõige tahetakse seda teha tugeva kaitsemänguga, mitte rünnakule tormamisega.

Kui ennustada lõppskoori, siis oleks selleks 2:0 Real Madridi võit. Väravad Hazardilt ja Balelt.

Meie valikud:

  • Real Madridi võit (2.08 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (2.41 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds