Jälgi meid

Ennustusvihjed

Vormel-1 Prantsusmaa GP ennustusvihjed

Vormel-1 karusell naaseb Euroopa pinnale ning pühapäeval sõidetakse Prantsusmaa GP põhisõit. Kvalifikatsioon meile midagi uut ei pakkunud. Esimesed kaks kohta haarasid taas Mercedesed ehk Hamilton ja Bottas, kolmandalt kohale leiame Leclerci ja neljandalt Verstappeni. Kvalifikatsiooni suurim põruja oli Sebastian Vettel, kes stardib seitsmendalt kohalt.


 Prantsusmaa GP
Pühapäev, 24. juuni 2019
Algab: 16:10
Ülekanne: Eestis puudub

Võidumarginaal alla 6 sekundi (1.9 @ Coolbet)
Mõlemad Renaultid punktikohal (2.25 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Prantsusmaa GP rada oli üheksakümnendatel testrajaks, kus said kiired masinad oma võimekuse proovile panna. See tähendab, et ka vormelite jaoks on tegemist rajaga, mis võtab neist välja viimase. See jällegi soosib Mercedest, kellel on sel aastal ülekaalukalt parim masin. Väga pikkade sirgetega, kuid ka tehniliste kurvikompleksidega rada pakub üsna häid võimalusi möödasõitudeks. Eriti esimene ja kolmas kurv.

Esimesena võtame valiku, et võidumarginaal on alla kuue sekundi. Võrdluseks – eelmine aasta võidutses Prantsusmaal Lewis Hamilton, kes alistas teise koha saanud Max Verstappenit 7 sekundiga. Kahe Mercedese sõitja heitlus esikohale peaks aga tulema tasavägisem. Bahreinis lahutas kahte meest näiteks vaid 2.8 sekundit, Hispaanias 4 sekundit ning Hiinas napilt seitse sekundit.

Teiseks valikuks pakume, et mõlemad Renaultid jõuavad punktikohale ehk esikümnesse. Renault sõitjad Daniel Ricciardo ning Niko Hülkenberg saavutasid kvalifikatsioonis vastavalt 8. ja 13. koha. Ehk ennustuse täppiminemiseks on vaja Hülkenbergi head sõitu.

Kui vaadata, kes tema ees stardivad, siis mõlemad Alfa Romeo mehed ehk Kimi Räikköneni ja Antonio Giovinazzi peaks küll sakslane ära võtma. Samuti peaks Renault Prantsusmaal olema kiirem ka Toro Rossost ehk kaks koha eestpoolt startivast Alexander Albonist möödumine on ka üsna tõenäoline. Lisaks võivad aidata Hülkenbergi positsiooni parandamisele kaasa ka muidugi eespool olevate sõitjate katkestamised, mida motospordis ikka juhtub.

Kokkuvõttes usume, et sõidu võidab Hamilton, teiseks tuleb Bottas ning kolmas koht kuulub Leclercile ehk nii nagu ka kvalifikatsioon lõpetati.

Meie valikud:

  • Võidumarginaal alla 6 sekundi (1.9 @ Coolbet)
  • Mõlemad Renaultid punktikohal (2.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 45€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds