Jälgi meid

Ennustusvihjed

Esmaspäevane Copa America kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Copa America viimased alagrupikohtumised, milles selgitatakse välja viimased veerandfinalistid. Loe edasi ning leiad ühe 6.5 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 130€.


Tšiili vs. Uruguay

Algab: 02:00

Tšiili ja Uruguay mängivad alagrupi esikoha peale. Hetkel on sellel positsioonil Tšiili, kes on siiani tunnistanud vaid võite. Uruguayl on kirjas võit ja kaotus. See tähendab, et Uruguay tõuseb Tšiilist mööda vaid võidu korral. Motivatsioon mitte jääda alagrupis teiseks peaks olema väga kõrge, sest veerandfinaalis ootaks sel juhul ees tugev Kolumbia.

Viimasest kuuest omavahelisest kohtumisest on mõlemad meeskonnad võtnud kolm võitu, viiki pole ükski kohtumine jäänud.

Sellel turniiril on mõlemad meeskonnad löönud kahe kohtumisega kuus väravat. Endale on lastud lüüa vähe väravaid – Tšiili vaid ühe, Uruguay kaks.

Selles mängus peame kergeks favoriidiks Uruguayd. Viimases kohtumises Jaapani vastu eksis nende kaitseliin küll harjumatult palju, kuid seda enam pööravad nad vigadevabale mängule tähelepanu antud kohtumises. Samuti on neil koondises sellised mehed nagu Cavani ja Suarez, kes suudavad ka enda särava mänguga koondise võidule vedada.

Tšiili on võitnud küll seni mõlemad kohtumised Copa Americal, kuid nende mängupilt ei ole olnud nii veenev, et nad võiksid ka tugevat Uruguayd võita.

Meie valik: Uruguay võit (2.1 @ Coolbet)


Ecuador vs. Jaapan

Algab: 02:00

Alagrupi kahte viimast meeskonda Ecuadori ja Jaapanit rahuldab antud kohtumises vaid võit.

Ecuadoril on hetkel kirjas kaks kaotust. Tšiilile kaotati 1:2 ning Uruguayle 0:4. Jaapan on teinud kaks väga südikat kohtumist. Esmalt kaotati küll 0:4 Tšiilile, kuid mängupildi järgi oli ka neil võimalus 2-3 väravat ära lüüa. Vigade parandus tehti järgmises kohtumises, kui mängiti 2:2 viiki Uruguayga.

Meie jaoks on antud vastasseisus favoriidiks Jaapan. Nad on küll turniiril ülimalt noore koosseisuga, mis valmistub kodusteks olümpiamängudeks, kuid sellegi poolest on tegemist kvaliteetse meeskonnaga. Vähe kokkumänginud koondis on mäng-mängult läinud aina paremasse hoogu.

Ecuador ei saa kuidagi kaitses asju korda, nad on viimase kolme kohtumisega lasknud endale keskmiselt lüüa kolm väravat mängu kohta. Viimasest kümnest kohtumisest on suudetud võita vaid kaks.

Kui võrrelda Ecuadori ja Jaapani mängupilti Tšiili ja Uruguay vastu, siis Jaapan suutis näidata rünnakul palju kvaliteetsemat mängu ning tekitati rohkem ohtlike olukordi.

Meie valik: Jaapani võit (3.08 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 6.5


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 130€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds