Jälgi meid

Ennustusvihjed

Copa America pühapäevane kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Copa America jätkub alagrupifaasi kolmanda ringiga. Argentina mängib ülitähtsa kohtumise Katari vastu, Paraguay vajab samuti võitu. Loe edasi ning leiad ühe 9.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 180€.


Kolumbia vs. Paraguay

Algab: 22:00

Kolumbia on kahe võiduga juba alagrupivõidu kindlustanud. Paraguay on kahe punktiga hoidmas alagrupi teist kohta. Neil on üsna head võimalused veerandfinaali pääsemiseks, kuid selleks tuleb Kolumbia vastu kindlasti punkte teenida.

Suure tõenäosusega ei tule Kolumbia mängule tugevaimas koosseisus. Nende jaoks ei ole antud mängul enam mingit tähtsust. Pigemüritatakse anda võimalikult paljudele põhitegijatele puhkust.

Paraguay teab, et neil on hiilgav võimalus selline olukord endale positiivselt ära kasutada. Võidu puhul on nende veerandfinaali pääsemine 100% kindel. Arvestades, et viimases kahes kohtumises on näidatud väga head jalgpalli, siis see lisab neile enesekindlust, et selleks ollakse võimelised.

Kui vaadata viimaseid omavahelisi kohtumisi, siis viimati väljus võitjana 2:1 Paraguay, kes suutis Kolumbia võõrsil alistada. Enne seda oli aga Kolumbia võitnud viis omavahelist kohtumist.

Copa America jooksul on kõige suurem erinevus olnud kahe meeskonna vahel kaitses. Mängitud on samade vastastega ja löödud on täpselt sama palju väravaid. Kolumbia pole ühtegi väravat endale lasknud lüüa, Paraguay on palli enda võrgust pidanud välja võtma kolmel korral.

Kuid üldiselt ei ole enne seda kohtumist statistikat mõtet liialt analüüsida. Paraguay tuleb mängule ülimotiveeritult ning tugevaimas koosseisus. See peaks tähendama, et nad suudavad Kolumbia nö. teise koosseisu üle mängida.

Meie valik: Paraguay võit (2.58 @ Coolbet)


Katar vs. Argentina

Algab: 22:00

Viimase kahe aasta Copa America finalist Argentina on väga raskes seisus. Enne viimast alagrupikohtumist on nad vaid ühe punkti teeninud ning vajavad antud kohtumisest kindlasti võitu ja võimalikult suurt. Katari meeskond on täpselt samas seisus.

Argentina koondise probleemidest ning verevahetusest on palju räägitud. Selliselt tippmeeskonnalt ei ootaks nii ümmargust mängu. Keskväli ei suuda palli ründajateni toimetada. Aina enam tundub, et üsna roheline peatreener Scaloni küll ei ole õige mees, kes suudaks koondise potentsiaali ka realiseerida.

Katar on turniiril seni täpselt oma ära teinud. Väga lähedal oldi ka Kolumbiaga viiki mängimisele, kuid viimaste minutite jooksul lasti endale siiski üks ära lüüa.

Nagu me oleme ka varasemalt välja toonud, siis valitsev Aasia meister Katar on suurepärase kokkumänguga koondis. See peaks ka antud kohtumises nende suurimaks trumbiks olema.

Mäletatavasti oli Argentina üsna sarnases olukorras ka MM-il. Viimases alagrupikohtumises oli vaja võitu Nigeeria üle, toona kuidagi läbi õnne see ka lõpuks 2:1 lõpuminutite väravast saadi.

Kui võrrelda koondiseid paberil, siis ei ole küsimustki, et kohtumise peaks võitma Argentina. Kui aga võrrelda kahte koondist meeskondadena tervikuna, siis ei imestaks, kui selle kohtumise võidab hoopis Katar.

Meie valik:Katari võit või viik (3.6 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 9.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 180€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds