Jälgi meid

Ennustusvihjed

Vormel-1 Monaco GP ennustusvihjed

Vormel-1 sari on jõudnud kuuenda etapini. Seekord kihutatakse tehnilisel Monaco rajal. Kvalifikatsiooni valitsesid taas Mercedesed. Esimeses stardiruudus näeme Lewis Hamiltoni ning teises tema meeskonnakaaslast Valtteri Bottast. Edasi Max Verstappen ja Sebastian Vettel. Suurimaks põrujaks Charles Leclerc, kes tiimi valearvestuse tõttu peab startima alles 16. kohalt. 


 Monaco GP
Pühapäev, 26. mai 2019
Algab: 16:10
Ülekanne: Eestis puudub

Lewis Hamilton ei võida (3.0 @ Coolbet)
Esimesel ringil ei katkesta ükski sõitja (1.8 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase kuue aasta jooksul on Monaco GP võitnud lausa neljal korral Mercedese piloot.
  • Sel hooajal on vaid korra suutnud kvalifikatsiooni võitnud sportlane ka põhisõidu võita.
  • Bottas ja Hamilton on sel hooajal kõikidel etappidel olnud esikolmikus.

Esimesena soovitaks valikut, et Lewis Hamilton ei võida etappi. Ta on küll tänavust hooaega valitsemas ja on ka seekord suurim favoriit esikohale, kuid koefitsient suurusega 3.00 on piisavalt kõrge, et riskida. Nagu ka statistikanurgas välja oleme toonud, siis vaid korra on  kvalifikatsiooni võitnud sõitja ka põhisõidu suutnud võita. Arvestades seda statistikat, siis tundub antud valiku proovimine veel ahvatlevam.

Seda toetab ka fakt, et Monaco GP ei alasta sõitjatele ning karistab ka kõige väiksemad eksimused ära.Veel rohkem hakkavad tulemust mõjutama õiged otsused seoses boksipeatustega ning see võib Monaco GP-l korralikult kaarte segada. Lisaks pole läbi aastate Just Monacos Mercedes Pirelli rehve kuidagi tööle saanud ja probleeme on esinenud ülekuumenemise ja liigse kulumisega. Ühesõnaga, kui kuskil peaks Mercedes olema haavatav, siis just Monacos.

Teisena ennustame, et ükski sõitja ei katkesta esimesel ringil. Selle koefitsiendiks on 1.8. Viimaste aastate jooksul ei ole Monacos esimesel ringil suuremaid kokkupõrkeid olnud. Ebastandartne kitsas rada sunnib sõitjaid olema eriti tähelepanelik ja ettevaatlik tänu millele keskendutakse rohkem ka kokkupõrgete vältimisele.

Meie valikud:

  • Lewis Hamilton ei võida (3.0 @ Coolbet)
  • Esimesel ringil ei katkesta ükski sõitja (1.8 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds