Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kanada vs. Soome ennustusvihjed

Jäähoki MM-i finaalis näeme põnevat lahingut Kanada ning Soome koondise vahel. Sel aastatuhandel on samad meeskonnad finaalis omavahel kohtunud kahel korral ning mõlemast on võitjana väljunud Kanada. Kas nii läheb ka seekord?


Kanada vs. Soome

Pühapäev, 26. mai 2019
Mäng algab: 21:15
Ülekanne: ETV2

Soome tuleb maailmameistriks (2.5 @ Coolbet)
Mõlemad meeskonnad vähemalt 2 väravat-ei (1.8 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kanada on sel MM-il löönud lausa 16 väravat rohkem kui Soome.
  • Kui Soome on siiamaani teeninud vaid 22 kaheminutilist karistust, siis Kanada on neid teeninud 35.
  • Kanadal on parem ülekaalu realiseerimise protsent, kuid Soome on suutnud vähemusi kõrgema protsendiga ära seista.

Tõepoolest võiks nimetada Kanadat kergeks soosikuks, kuid samas panustamise mõttes tasuks mõelda just põhjanaabrite edule. Nimelt pakutakse nende võidu koefitsiendiks 3.4. See tundub natukene liiga kõrge arvestades seda, et Soome turniiri avamängus alistas Kanada ja seda tulemusega 3:1.

Lisaks veel kui vaadata meeskondi, kelle Soome juba teel finaali alistanud on. Veerandfinaalis Rootsi ja poolfinaalis Venemaa. Mõlemad on Kanada masti meeskonnad, viimane vähemalt kindlasti.

Siiski ei tasu liiga suuri järeldusi esimesest omavahelisest kohtumisest teha. Kanada meeskond ei olnud enne MM-ile jõudmist pidanud ühtegi kontrollmängu. Meeste koostöö on alles turniiri jooksul paremaks läinud ning hetkel ollakse kõvasti parem meeskond, kui turniiri avakohtumises selle sama Soome vastu. Seega võiks parim valik olla natukene turvalisem – Soome tuleb maailmameistriks. See valik välistab viigi, mis antud kohtumises ei ole normaalajal üldse võimatu tulemus.

Teine valik oleks, et mõlemad meeskonnad ei jõua vähemalt kahe väravani. Seda põhjusel, et kõik märgid soosivad madalaskoorilist kohtumist. Mõlemal meeskonnal on hea kaitse ning võib öelda, et ka turniiri parimad väravavahid. Lisaks mängib Soome nii kaitsest lähtuvalt, et nende osalusega kohtumistes lüüakse mõningaste eranditega üldiselt alla keskmise väravaid.

Meie valikud:

  • Soome tuleb maailmameistriks (2.5 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad vähemalt 2 väravat – ei (1.8 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds