Jälgi meid

Ennustusvihjed

Serie A kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Itaalia kõrgliigas mängitakse nädalavahetusel viimane voor. Selguvad nii Meistrite Liigasse pääsejad kui ka liigast väljakukkujad. Loe edasi ning leiad ühe 6.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral  120€.


Inter vs. Empoli (21:30 Setanta)

Külla sõitev Empoli meeskond peab olema tänulik Ragnar Klavanile ja Cagliarile. Nimelt viigistas Cagliari viimases voorus Genoaga ja aitas Empolil tõusta neist mööda. See tähendab, et vähemalt hetkel oleks Empoli viimane meeskond, kes jääks kõrgliigasse püsima ja just Genoa langeks aste madalamale. Enne viimast vooru edestab Empoli Genoat ühe punktiga.

Kuid Inter ei kavatsegi Empolile viimases voorus punkte kinkida. Neil käib heitlus esineliku kohale, mis tagaks koha järgmise aasta Meistrite Liigasse. Hetkel asetsetaksegi neljandal kohal. Kui antud kohtumine võidetakse, ollakse kindlasti esinelikus. Kõikide teiste tulemuste puhul on AC Milanil veel võimalik neist mööda tõusta.

Empoli on viimastes kohtumistes tõestanud, et selg vastu seina olukorras suudetakse hästi mängida – viimased kolm kohtumist on võidetud. Siiski Interi vastu vajaksid nad väiksemat sorti imet. Võõrsil mängudes on terve hooaja peale võidetud vaid 1(!) kohtumine. Lisaks on Interi näol tegemist ühe parima kaitsetiimiga terves liigas. Keegi pole suutnud hoida vastaseid sel hooajal rohkem nulli peal kui nemad(17 korda).

Empoli südikus on jätnud sümpaatse mulje, kuid Interi vastu punktide teenimiseks peaksid nad hüppama üle oma varju. Siiski usume, et nad saavad kirja auvärava. Löödud väravate poolest ollakse Serie A-s tabeli esimeses pooles. Probleemid peituvad kaitses. Samuti on tõenäoline, et mängu jooksul tekib hetk, kus olukord on juba üsna lootusetu ja kõik jõud suunatakse rünnakule. Sealt peab üks värav ära tulema.

Meie valik: Interi võit, Empoli skoorib (2.65 @ Coolbet)


Fiorentina vs. Genoa (21:30)

Kohtuvad kaks meeskonda, kes võitlevad liigasse püsimajäämise nimel. Fiorentina jaoks on asi lihtne – võidu või viigi korral säilitatakse koht Serie A-s. Kaotuse korral on võimalik väga palju lahendusi sõltuvalt teiste mängude tulemustest, kuid imepisike võimalus on siiski ka kukkuda aste madalamale.

Genoa meeskond vajab kindlasti punkte. Kaotuse korral on just nemad esimene meeskond, mis jääb joone alla. Viigi puhul jäädakse liigasse püsima ainult juhul, kui Empoli kaotab Interile.

Fiorentina vastu punktide teenimine ei tundu just kõige raskem ülesanne. Viimati võitis see meeskond kedagi alles veebruari kuus. Peale seda on võiduta püsitud viisteist kohtumist järjest. Seejuures on viimased kuus kohtumist kaotatud.

Genoa meeskond on ülimotiveeritud ning usume, et nende peamine eesmärk on esialgu hoida mäng vähemalt viigis ning hankida samal ajal toimuvast Inter-Empoli vastasseisust informatsiooni ning vastavalt sellele oma taktikat muuta. Kui Inter haarab kindla eduseisu siis veeretatakse kohtumine Fiorentinaga viiki, see sobiks mõlemale meeskonnale. Kui Empoli aga suudab Interiga võrdselt mängida, siis hakkab Genoa ise ründama ja väravat otsima.

Lisame kombosse topeltvõimaluse, et kohtumine jääb viiki või võidab selle Genoa.

Meie valik: Viik või Genoa võit (1.62 @ Coolbet)


Cagliari vs. Udinese (21:30 Kanal 12)

Cagliari kindlustas viimase vooruga püsimajäämise Serie A-sse. Udinese seis on ka suhteliselt hea. Vähemalt viigi korral on nende jaoks kõik hästi, kaotuse korral on veel variante ka väljakukkumiseks, kuid need on üsna minimaalsed.

Mõlemad meeskonnad on üsna hädised ründemeeskonnad. Vaid kaks tiimi Itaalia kõrgliigas on sel hooajal veel vähem väravaid löönud kui Cagliari ja Udinese.

Kõik märgid soosivad madalaskoorilist kohtumist. Ka esimeses omavahelises kohtumises sel hooajal löödi vaid kaks väravat.

Kuna on aga tegemist hooaja viimase mänguga ning Cagliaril enam midagi mängus ei ole, siis võtame ettevaatliku valiku, et kohtumises lüüakse alla 4 värava. Võib juhtuda, et tahetakse fännidele teha ilus kingitus ning minnakse väga isukalt ründama, mis muudab omakorda kohtumise väga lahtiseks.

Meie valik: Kokku alla 3.5 värava (1.5 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 6.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 120€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds