Jälgi meid

Ennustusvihjed

Vormel-1 Kanada GP ennustusvihjed

Vormel-1 karusell on Euroopast suundunud Põhja-Ameerikasse. Eesti aja järgi kell 21:10 alustatakse Kanada GP-ga. Kvalifikatsioon tõi üllatavaid tulemusi. Mercedese ülemvõim on jälle vahelduseks murtud ning esimeselt stardiruudult stardib hoopis Sebastian Vettel Ferrariga. Talle järgnevad Lewis Hamilton ja Charles Leclerc. Soomlane Valtteri Bottas stardib alles kuuendalt kohalt ja Max Verstappen lausa 11-ndalt.


 Kanada GP
Pühapäev, 9. juuni 2019
Algab: 21:10
Ülekanne: Eestis puudub

Lewis Haimltoni võit (2.25 @ Coolbet)
Valtteri Bottas top3 (2.55 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Kanada GP rada iseloomustavad pikad ja kiired sirged, millele järgnevad kohe väga aeglased ja järsud kurvid, kus pidurdatakse hoog päris madalaks. Einevalt eelnevast võidusõidust ehk Monacost, on Kanadas üsna head tingimused möödumiseks.

Peame tunnistama, et näeme antud võidusõidu võitjana selle hooaja valitsejat Lewis Hamiltoni. Kanada GP on talle läbi ajaloo olnud väga edukas. Just seal teenis ta oma karjääri esimese vormel-1 võidu ning peale seda on britt selle võitnud veel viiel korral ehk viimase kümne aasta jooksul on pooltel kordadel võidutsenud Kanadas Lewis Hamilton.

Miks eelistame Lewis Hamiltoni ferraridele? Jah paljud usuvad, et Kanada GP sobib Ferrarile, kuid seda arvati ka Hispaania, Austraalia ja Bahreini kohta ning me kõik teame, kuidas tegelikult läks – Mercedes võidutsed neis kõikides ja Ferrari jõudis vaid korra poodiumile. Lisaks kõigele kasutab Mercedes Montrealis uuendatud mootorit, mis peaks neile veelgi suurema eelise andma. Eelmised hooajad on näidanud, et Mercedes on enda uuendustega alati täkkesse pannud ning sõitjad on järgnevatel etappidel suutnud autodest veel rohkem kätte saada.

Teisena ennustame, et Valtteri Bottas suudab tõusta esikolmikusse. Kvalifikatsioonis sõitis Bottas välja küll hooaja halvima ehk kuuenda tulemuse, kuid usume, et sellegi poolest suudab soomlane põhisõidul tõusta piisavalt kõrgele, et hiljem shampust pritsida. Nagu eespool mainitud, siis Kanada rada pakub häid tingimusi möödumiseks ning kuna Bottasel on kasutada konkurentidest mõnevõrra parem masin, siis peaks see tal eriti lihtsalt käima.

Meie valikud:

  •  Lewis Hamiltoni võit (2.25 @ Coolbet)
  •  Valtteri Bottas top3 (2.55 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 45€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds