Jälgi meid

Ennustusvihjed

Dominic Thiem vs. Rafael Nadal ennustusvihjed

French Openil on jäänud mängida veel üks ja see kõige tähtsam matš ehk meeste finaal. Saame olla tunnistajaks maailma neljanda ja teise reketi vahelisele lahingule. Dominic Thiem kukutas teel finaali konkurentsist esireketi Novak Djokovici. Rafael Nadal oli omakorda 3:0 parem Roger Federerist. Tegemist on eelmise aasta finaali kordusega!


D.Thiem vs. R.Nadal

Pühapäev 9. juuni 2019
Mäng algab: 16:00
Ülekanne: Kanal12, Postimees.ee

Kokku üle 35.5 geimi (1.85 @ Coolbet)
Dominic Thiemi võit (4.53 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase kahe aasta jooksul on saviväljakutel kohtutud omavahel neljal korral. Mõlemad mehed on kogunud kaks võitu.
  • Rafael Nadal on teel finaali kaotanud vaid ühe seti, Thiem on kaotanud viis setti.
  • Dominic Thiemil ei ole õnnestunud võita veel ühtegi suure slämmi turniiri, Nadalil on see õnnestunud lausa 17-l korral, 11 neist French Open.

Mõlemad mehed väärivad kohta finaalis sajaprotsendiliselt. Võib öelda, et tegemist on maailma parimate tennisistidega savi-liivaväljakutel. Kui Rafael Nadal on ristitud lausa liivaväljakute kuningaks ja on ka antud matši favoriit, siis Thiem on üks väheseid, kes on viimastel aastatel suutnud Nadali liival alistada. Nii juhtus näiteks aprilli kuus Barcelona turniiril, kus Austerlane võttis 2:0 võidu.

Dominic Thiemi kasuks ei räägi aga tihe mängude graafik. Tema on pidanud mängima kolmel järjestikusel päeval. Kõige pealt neljapäeval veerandfinaal, siis reedel pool mängu Djokoviciga, mis vihma tõttu jätkus ka laupäeval. Samal ajal kui Nadal sai terve laupäevase päeva puhata. Raske öelda, kui palju see matši kulgu mõjutab, kuid Nadal võiks ennast natukene värskemana tunda.

Rafael Nadali võidule pakutakse väga madalat koefitsienti – 1.26. Dominic Thiemi võidule aga lausa 4.53. Kui peaks panustama matši võitjale, siis tasuks selleks valida Dominic Thiem. Arvestades, et Austerlane on viimaste aastate jooksul korduvalt suutnud Nadali alistada, jahtimas oma karjääri esimest suure slämmi võitu ning tahab eelmise aasta finaali kaotuse tasa teha, siis tundub Thiemi võidukoefitsient väga panustajasõbralik.

Kokkuvõttes ei tahaks uskuda, et Rafael Nadal selle kohtumise 3:0 võidab nagu kihlveokontorid kõige tõenäolisemaks variandiks pakuvad. Thiem on näidanud turniiril suurepärast tennist ning usume, et need kaks liivakuningat pakuvad meile tasavägise, pika ja geimiderohke kohtumise.

Meie valikud:

  •  Kokku üle 35.5 geimi (1.85 @ Coolbet)
  •  Dominic Thiemi võit (4.53 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 90€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds