Jälgi meid

Ennustusvihjed

Toronto Raptors vs. Golden State Warriors ennustusvihjed

NBA finaalseeria on jõudnud olukorda, kus ühel meeskonnal on võimalused peale mängu meistri-nokats pähe tõmmata ning karikas pea kohale tõsta. Selleks meeskonnaks on muidugi Toronto Raptors, kes juhib finaalseeriat GSW ees 3-1. Sellisest eduseisust on läbi ajaloo vaid üks meeskond NBA finaalseeria kaotanud. Kolm hooaega tagasi sai sellega hakkama just Golden State Warriors.


Raptors vs. GSW

Teisipäev, 11. juuni 2019
Mäng algab: 04:00
Ülekanne: Kanal12

Toronto Raptors AH-2 (1.94 @ Coolbet)
Kokku alla 213.5 (1.94 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Enne igat mängu finaalseerias on olnud õhus küsimus “Kas Kevin Durant mängib?”. Enne viiendat mängu on esimest korda olukord natukenegi lootust andev. Kui varem on tulnud mitte osalemise kinnitus vähemalt päev enne mängu, siis antud artikli kirjutamise ajal on õhus variant, et Durant siiski jookseb platsile. Peatreeneri sõnul selgub lõplik tõde peale viimast meeskonna trenni enne mängu.

Olenemata sellest, kas Durant mängib või mitte, ennustame Toronto Raptorsi ajaloolist triumfi.

Golden State Warriors ei saa kuidagi hakkama positsiooni rünnakuga. Raptors tõmbab sihilikult mängutempo madalaks ning teeb kõik, et Warriors ei saaks poolkiiretest kiiresti üle tulla. Et selline kaitsestiil toimiks, siis on eelkõige vaja, et Toronto enda rünnak lõppeks korviga. See annab võimaluse kiiresti kaitsesse jõuda ning kohad üles võtta, mis neutraliseeriks kohe Warriorsi katsed kiiresti üle tulla ja kohe lahendust otsida. Ehk nii irooniliselt kui see ka ei kõla, siis Toronto kaitse efektiivsus sõltub paljustki rünnakust.

Kui Kevin Durant tõesti peaks mängus osalema, siis on Warriorsil ka positsioonirünnakul natukene kergem, kuid raske uskuda, et Durant suudaks peale vigastuspausi kohe esimeses kohtumises hiilgemängu näidata. Kindlasti on ka Raptors teinud plaani juhuks, kui eelmise aasta finaalide MVP platsile jookseb. Ning nagu eelnevad kohtumised on näidanud, siis Raptorsi plaanid töötavad kenasti.

Samuti ei suuda Warriors kuidagi saada pallikaotuseid kontrolli alla. Viimases kohtumises tegi Raptors rünnakul enda kohta isegi suhteliselt kesise esituse. Nende tabavusprotsent väljakult oli napilt üle 40%. Kuid nad suutsid sundida Warriorsi pallikaotusi tegema, millest teenid rohkelt lisaviskeid.

Toronto Raptorsil on ajalooline võimalus kindlustada klubile ajaloo esimene NBA meistritiitel. Neil on toeks vapustav kodupublik. Ühelt poolt see lisab pinget, kuid sama moodi annab ka lisajõudu. Nad teavad, et kui nad selle mängu kaotavad, siis läheb kogu seeria võitmine juba raskeks. Antud kohtumine on nende võimalus ja selles tuleb teha sajaprotsendiline pingutus igas väiksemaski olukorras. Raptorsi puhul on tegemist piisavalt kogenud mängijatega, kes ei tohiks hakata väristama.

Teisena pakume, et kohtumine tuleb üsna madala skooriga. Mõni mäng selles seerias on olnud ka üsna lahtine, kuid antud kohtumine selliseks kujuneda ei tohiks. Nüüd pannakse mõlemalt poolt välja maksimaalne kaitsepingutus. Samuti proovitakse rünnakul teha targemaid otsuseid ja võib-olla ka kiireid lahendusi vähem kasutada. Eriti Raptorsi poolt, kes üritab tempot hoida võimalikult madalana.

  • Toronto Raptors AH-2 (1.94 @ Coolbet)
  • Kokku alla 213.5 (1.94 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds