Jälgi meid

Ennustusvihjed

Serena Williams vs. Simon Halep ennustusvihjed

Wimbledoni finaalis kohtuvad omavahel endised esireketid. Võib öelda, et tegemist on unelmate finaaliga, sest just need kaks sportlast on tänavust turniiri naiste arvestuses domineerinud ja oma koha igati välja teeninud. Teel finaali on Williams vastastele loovutanud kaks setti, Rumeenlanna Halep vaid ühe.


Williams vs. Halep

Laupäev 13. juuli 2019
Algab: 16:00
Ülekanne: Eurosport 2

S.Williams võidab 2-1 (4.0 @ Coolbet)
Kokku üle 21.5 geimi (1.89 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Serena Williamsil on ette näidata 7 Wimbledoni tiitlit, Simona Halep on esmakordselt finaalis.
  • Omavahelistes kohtumistes, mida kokku üle kümne, on Williams Halepile kaotanud vaid korra!
  • Simona Halep on varem jõudnud gränd slämmi turniiril finaali neljal korral ja neist võitnud vaid ühe. Serena Williams on aga oma karjääri jooksul suure slämmide finaalidest võitnud 75%.

Mõlemad tennisistid alistasid oma poolfinaali vastased ülikindlalt. Williams oli 6-1;6-2 üle Barbora Strycovast ning Halep võitis 6-1;6-3 Elina Svitolinat.

Finaalis peavad kihlveokontorid üsna kindlaks favoriidiks Serena Williamsit. Tema võidu tõenäosuseks peetakse ligi 70% ja ennustatakse, et see juhtub tulemusega 2-0. Jah, tõenäoliselt selle matši võidab Williams, kuid usume, et see juhtub kolmesetilises kohtumises.

Kui me vaatame omavaheliste kohtumiste ajalugu, siis Williams on nendest kõik peale ühe võitnud, kuid viimased neist on tulnud üsna raskelt. Heaks võrdluseks on tuua Australian Openi kohtumine jaanuari kuus, kui samad tennisistid läksid vastamisi kaheksandikfinaalis. Matš venis kolmesetiliseks ning seisul 3-3 viimases setis oli Halep väga lähedal Williamsi servigeimi murdmisele, mis oleks olnud juba suur samm võidu suunas.

Lõpuks suutis siiski Williams raskest seisust välja tulla ja kohtumise 2-1 võita. See kõik tõestab, et Halepil on taset, et Williamsiga üsna võrdselt mängida. Palju oleneb sellest, kui hästi suudab Halep Williamsi serviga toime tulla. Turniiril on ta vastuvõtugeime mänginud fenomenaalselt hästi, kuid kordagi pole tal olnud vastas Williamsi võimast servi.

Peame tõenäoliseks stsenaariumit, kus esimese seti võidab Williams. Seejärel hakkab rumeenlanna mängima natukene riskeerivamalt ning kasutades ära ameeriklanna kerget rahulolu, toob see ka edu ning teine sett kuulub Halepile. Viimases ja otsustavas setis näitab Williams oma tugevamat pingetaluvust koos võitja mentaliteetiga ja võidab oma 24-nda suure slämmi tiitli. Williams võidab 2-1.

Teisena soovitaks valikut, et näeme kohtumises üle 21.5 geimi. Tennisistid väärivad üksteist ning ei näe võimalust, et see kohtumine täiesti ühepoolseks kujuneks.

Meie valikud:

  • S.Williams võidab 2-1 (4.0 @ Coolbet)
  • Kokku üle 21.5 geimi (1.89 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.



LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds