Jälgi meid

Ennustusvihjed

Vormel-1 Austria GP ennustusvihjed

Pühapäeval sõidetakse Vormel-1 Austria GP põhisõit. Kvalifikatsiooni tulemused on üsna üllatavad. Võidu võttis noor Monacolane Leclerc, talle järgnesid Hamilton(kes sai hiljem karistada ning stardib hoopis viiendalt kohalt), Verstappen ja Bottas. Suurim ebaõnnestuja kindlasti Sebastian Vettel, keda vedas tema Ferrari alt ja see tähendab, et sakslane stardib alles kümnendast stardiruudust.


F1 Austria GP

Pühapäev 30. juuni 2019
Algab:16:10
Ülekanne: –

Bottas edestab Hamiltoni (2.2 @ Coolbet)
Magnussen alistab Grosjeani (1.88 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Esimesena jääb silma, et paaris Lewis Hamilton vs. Valtteri Bottas peetakse favoriidiks britti ehk Hamiltoni. Meie hinnangul tasub igatahes proovimist koefitsient suurusega 2.20, et meeskonnakaaslaste vahelise duelli võidab hoopis Bottas. Hamilton stardib alles viiendalt kohalt, Bottas kolmandalt. Nende vahele jääb Lando Norris Mclarenil.

Mercedese piloodid Hamilton ja Bottas on ka MM-sarja üldtabeli esimeseks ja teiseks meheks. Vahe on küll üsna suur, kuid sellegi poolest näeb Bottas nüüd head võimalust vahet natukenegi vähendada. Seda enam, et eelnevatel aastatel on Valtteri Bottase jaoks Austria GP olnud ülimalt edukas.

Teisena leiame väärtust valikus, et Kevin Magnussen suudab alistada meeskonnakaaslase Romain Grosjeani. Magnussen tegi väga hea kvalifikatsiooni ning suutis välja sõita lõpuks viienda aja. Starti asub ta aga siiski kümnendalt kohalt, sest oli sunnitud vahetama käigukasti ning viimasest käigukasti vahetusest ei olnud veel möödunud kuus võidusõitu. See kõik tähendab, et karistuseks viie kohalist langemist stardirivis.

Niisiis stardib Magnussen täpselt meeskonnakaaslase Grosjeani eest. Arvestades, kui head kiirust on Magnussen Austrias näidanud, siis usume, et ta suudab ka põhisõidu Grosjeani ees lõpetada

Meie valikud:

  • Bottas edestab Hamiltoni (2.2 @ Coolbet)
  • Magnussen alistab Grosjeani (1.88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 44€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds