Jälgi meid

Ennustusvihjed

Naiste jalgpalli MM-i veerandfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Naiste jalgpalli MM-il on selgunud esimesed kaks poolfinalisti ning laupäeval selgitatakse välja ka viimased kaks. Loe edasi ning leiad ühe 6.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 130€.


Itaalia vs. Holland

Algab: 16:00 Ülekanne ETV2

Itaalia lõpetas alagrupi esikohal kahe võidu ja ühe kaotusega. Ainukene kaotus teeniti Brasiilia vastu, kelle turniir on praeguseks juba lõppenud. Kaheksandikfinaalis alistati Hiina naiskond 2:0.

Holland näitas alagrupikohtumistes väga head taset ning võttis kolm võitu. Seejuures löödi ise 6 väravat ja endale lasti lüüa 2. Kaheksandikfinaalis lülitati konkurentsist välja 2011.a MM-i võitja ja eelmise turniiri finalist Jaapan. Võidu tõi penalti, mis määrati Hollandi kasuks viimastel minutitel.

Kõigi eelduste kohaselt on antud kohtumises kerge favoriit Holland. Seda tõestavad ka FIFA reitingu positsioonid. Itaalia leiame 15-ndalt tabelirealt, Holland on tabelis kaheksas. Sel aastatuhandel on kohtutud neljal korral – kaks on lõppenud Hollandi võiduga ja kaks viigiga.

Itaalia on üsna osav olukordade realiseerimises. Turniiri jooksul on nad tekitanud 46 väravavõimalust ja nendest löönud 9 väravat. See teeb protsendiks ligi 20%. Arvestades, et väravavõimaluste alla kuuluvad ka raamist mööda löögid ning teised lootustandvad olukorrad vastase värava all, siis tasub Itaallannasid karta – iga viies olukord karistatakse ära.

Holland on aga füüsiliselt väga tugev naiskond, kes on eriti tugev kontrarünnakutes. Itaalia vastu peaks nad siiski tugevamad olema ka positsioonirünnakus.  Nende liidriks turniiril on kujunenud Mertens, kes klubijalgpalli mängib Barcelonas. Viimases kohtumises Jaapani vastu lõi ta mõlemad väravad.

Kokkuvõttes – kui Holland selles mängus täielikult ei ebaõnnestu, siis nad peaksid selle kohtumise võitma.

Meie valik: Hollandi võit (2.15 @ Coolbet)


Saksamaa vs. Rootsi

Algab: 19:30 Ülekanne ETV2

Saksamaa alagrupi statistika: kolmest mängust kolm võitu, löödi kuus väravat ning endale ei lastud mitte ühtegi lüüa. Kaheksandikfinaalis alistati kuivalt 3:0 Nigeeria. See tähendab, et turniiril on löödud üheksa vastuseta väravat.

Rootsi pääses alagrupist edasi kahe võiduga. Ainuke kaotus 0:2 saadi tugevalt USA naiskonnalt. Kaheksandikfinaalis alistati mõnevõrra üllatuslikult Kanada. Võidu tõi hea kaitse ja natukene oli ka õnne, et Kanada ei suutnud penaltit realiseerida.

Kindlasti tulevad rootslannad Saksamaa vastu sarnase plaaniga nagu viimases kohtumises Kanada vastu ehk tõmmatakse oma kaitse võimalikult kompaktseks ning loodetakse, et suudetakse ise vähemalt üks ära lüüa. Usume, et teist mängu järjest Rootsil nii palju õnne ei ole ja oma väravat nad puutumatuna hoida ei suuda. Saksamaa on taseme poolest veelgi kõrgemast klassist, kui nende eelmine vastane Kanada ning seni pole neil väravate löömisega suuremaid probleeme olnud.

Saksamaa naiskonna üldine tase on kõrgem. Rootsi naiskonna tase on ebaühtlasem – on väga kõrge tasemelisi pallureid, kuid leidub ka mängijaid, kes sakslannade vastu võivad pisut hätta jääda. Omavahelised kohtumised kinnitavad seda:viimasest viiest kohtumisest neli on võitnud Saksamaa ja üks on jäänud viiki.

Kombosse lisame valiku, et Saksamaa võidab selle kohtumise vähemalt kahe väravaga. Nende kaitse on kindel ja ei tahaks uskuda, et nad lasevad ennast Rootsil üllatada.

Meie valik: Saksamma AH-1.5 (3.0 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 6.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 130€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds