Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Flora vs. Paide Linnameeskond

Eesti jalgpalli kõrgliigas kohtuvad Lillekülas tabeli teine Flora(liiga liidrist Levadiast üks mäng vähem peetud) ja neljas ehk Paide. Mõlema meeskonna jaoks on antud kohtumine ülimalt tähtis. Florale eelkõige tiitliheitluse ja Euromängudeks valmistumise pärast. Paide loodab punkte teenida, et püsida esikolmiku konkurentsis.


FC Flora vs. Paide

Pühapäev, 30. juuni 2019
Mäng algab:19:00
Ülekanne: Soccernet

FC Flora AH-1.5 (2.25 @ Coolbet)
Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.93 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Hooaja esimese omavahelise kohtumise võitis Flora võõrsil 1:0.
  • FC Flora on kaotanud viimased kaks kodukohtumist.
  • Paide on viimase kolme kohtumisega löönud 17 väravat. Vastasteks tabeli tagumise poole meeskonnad, kuid sellegi poolest muljetavaldav fakt.

Paide Linnameeskond on kahe hooaja vahel teinud tasemes väga tugeva tõusu, kuid sellegi poolest jäädakse Florast veel sammukene maha. Leegionäridega on tänavu kümnesse pandud. Tegemist on nii individuaalsel tasemel väga talendikate mängijatega, kuid samas ka suurepäraselt meeskonda sulandunud sportlastega. Üks neist, Muhammed Sanneh, peab siiski kohtumise mängukeelu tõttu vahele jätma.

Mängu kindel favoriit on siiski koduväljakul mängiv FC Flora. Viimased kaks kohtumist lähikonkurentidele Levadiale ja Kaljule on nad kaotanud. Nüüd enam libastumiseks ruumi ei ole ja kohtumist Paidega võetakse väga tõsiselt. Usume, et favoriit suudab enda parema taseme ka väljakul maksma panna ja võidab selle kohtumise vähemalt kahe väravaga.

Võrreldes esimese omavahelise kohtumisega, mille Flora võitis 1:0, on Tallinna klubil rollid paremini paika loksunud ning seega ka mängupilt paremaks muutunud.

Teisena oleme arvamusel, et mõlemad meeskonnad ei suuda skoori teha. Paide tuleb siin kohtumises bussi parkima ning kohtumist võimalikult kinniseks muutma. Väravaid ootaks pigem vähe ning eelkõige teisel poolajal. Kõige tõenäolisem tulemus võiks olla kodumeeskonna 2:0 võit.

Meie valikud:

  • FC Flora AH-1.5 (2.25 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 45€. Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds