Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti vs Serbia ennustusvihjed

kangur
Kristjan Kangur Kalev Cramo särgis. Foto: Hendrik Osula/SOPA Images/LightRocket via Getty Images

Eesti koondis kohtub neljapäeval Saku Suurhallis mitmekordse Euroopa meistri, maailmameistri ning olümpia medalisti Serbiaga. Tegemist on MM-valikturniiri kohtumisega. Eestil on edasipääsu lootused kustunud, kuid Serbiat rahuldab sellest mängust ainult võit. Mängu teeb veel erilisemaks asjaolu, et tegemist on legendaarsete mängijate Kristjan Kanguri, Janar Taltsi ja Gregor Arbeti viimase rahvuskoondise mänguga.


Eesti vs. Serbia
Neljapäev, 21. Veebruar, 2019
Mäng algab: 19:00
Ülekanne: TV6

Ennustusvihjed
Eesti koondis AH+18.5 punkti 1.91@ Coolbet
Eesti võidab esimese veerandi 4.4 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Viimase omavahelise kohtumise kaotas Eesti koondis 26 punktiga, kuid enne seda alistas omakorda Eesti koduväljakul Serbia 88:81.
  • Eesti korvpallikoondis on järjest kaotanud üheksa kohtumist.
  • Serbia korvpallikoondis on viimasest kümnest võõrsil mängust võitnud kuust.

Eesti koondisel on käsil noorenduskuur ning võite üle Serbiate, Saksamaade ja Prantsusmaade on veel vara oodata. Lisaks jäävad kohtumisest eemale Siim-Sander Vene, Rain Veideman ja Maik-Kalev Kotsar. Kuna hetkel on käsil  NBA ja Euroliiga hooaeg, siis puudujaid on ka Serbia poolelt, kuid sellegi poolest on nende koosseis hirmkõva ning tase, kus igapäevaselt pallitakse, on Eesti koondislaste omast kordades kõvem.

Kihlveokontorid ennustavad Serbia paremust lõpptulemuses umbes 19-punktiliseks. Igas teises olukorras on selline jõudude vahekord igati loogiline, kuid usume, et emotsionaalses kohtumises kodusaalis suudavad Eesti pallurid teha üllatavalt korraliku tulemuse ning vahe jääb alla 19 punkti.

Ajalugu on näidanud, et Saku Suurhallis rohke publiku ees on meie meestel justkui üks käik juures. Lisaks tahavad kõik mehed teha kolmele koondisekarjääri lõpetavale pallurile ilusa kingituse ja mis oleks selleks veel parem kui üks korralik ja meeldejääv tulemus.

Riskiva panusena võiks mõelda sellele, et Eesti võidab esimese veerandaja. Korvpallis näeme tihti olukorda, kus favoriit tuleb mütsiga lööma ning autsaider suudab seda ära kasutades näidata mängu esimeses pooles hoopis paremat minekut. Seejärel võtab favoriit ennast kokku ja läheb oma teed. Eesti koondise mäng sõltub palju kaugvisetest ning kui kohe mängu alguses suudetakse paar korda tabada, siis tänu heale emotsioonile ei ole avaveerandi võit võimatu.

Meie valikud:

  • Eesti koondis AH+18.5 punkti (1.91 @ Coolbet)
  • Eesti võidab 1. veerandi (4.4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds