Jälgi meid

Ennustusvihjed

Atletico Madrid vs Juventus ennustusvihjed

Kolmapäevane Meistrite Liiga mängude õhtu toob meile kaks põnevat kaheksandikfinaali. Esimene neist kahe legendaarse kaitsemeeskonna vahel, kui Madridis kohtuvad sealne Atletico ja Itaalia kõrgliiga valitseja Juventus. Alagrupifaasis näitasid mõlemad klubid üsna ebastabiilset vormi. Alistati alagrupi tugevaimad meeskonnad, kuid samas suudeti punkte kaotada kindlatele autsaideritele.


Atl.Madrid vs. Juventus
Kolmapäev, 20. veebruar 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Üle 2.5 värava 2.54 @ Coolbet
Viik 3.05 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Mõlemad meeskonnad on koduliigades parima kaitsereitinguga meeskonnad.
  • Atletico Madrid on viimasest kahekümnest koduväljaku kohtumisest kaotanud vaid kaks.
  • Cristiano Ronaldo on viimases kolmes Juventuse kohtumises teinud skoori.

Üldsus arvab, et sellest mängust tuleb väga kinnine ja väravatevaene kohtumine. Seetõttu on ka kõik koefitsendid väravatele üle keskmise kõrged ja selliste valikute poole soovitakski vaadata. Palju oleneb sellest, et kui vara lüüakse ja kumb meeskondadest lööb avavärava. Kui esimese poole tunni jooksul suudab emb-kumb meeskond skoori teha, siis on reaalseim tulemus 2-3 väravat. Seda enam, et selge favoriit puudub ja mõlemad meeskonnad on suutelised üksteisele väravaid lööma.

Kui vaadelda mõlema meeskonna kümmet viimast mängu kõikide liigade peale, siis Atletico mängudes on 50% juhtudel löödud vähemalt kolm väravat ning Juventusel on sama näitaja lausa 70%. Viimases Atletico koduväljakul toimunud kohtumises nähti juba avapoolajal kolme väravat, kui Real Madrid lõi kaks ja Atletico ühe.

Teiseks panuseks, mis ühelt poolt hajutab riske, kuid ei välista mõlema valiku täppi minekut on panus viigile. Juventus on küll siin paaris tänu natukene tugevamale koosseisule kerge favoriit, kuid esimeses kohtumises Hispaania pinnal on võiduvõimalused vägagi võrdsed. Atletico meeskondlikus ja hingestatus on muljetavaldav. Pakume, et mängu tulemuseks jääb 2:2 ; 1:1 või 0:0.

Meie valikud:

  • Üle 2.5 värava (2.54 @ Coolbet)
  • Viik (3.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 61€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds