Jälgi meid

Ennustusvihjed

Villarreal vs. Barcelona ennustusvihjed

Eelmisel nädalavahetusel La Ligas võidurajale tagasi hüpanud Barcelona loodab laupäeval seal püsida raske võõrsilmänguga Villarreali vastu. Meeskond ei ole tänavu kordagi kahes järjestikuses voorus võidutsenud. Kas nüüd see muutub?


Villarreal vs. Barcelona

Laupäev 27. November 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: Setanta Sports

Viik (3,55 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (2,04 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Vastasseisus ei ole alates 2008. aastast olnud mitte ühtegi Villarreali võitu.
  • Villarreal on tänavu viigistanud tervelt seitse oma 13-st liigamängust.
  • Barca on üks viiest La Liga satsist, kes pole jõudnud mitte ühegi võõrsilvõiduni.

Tegu on mänguga, mis Barcale läbi aastate väga hästi istunud. Kaks hooaega järjest on Villarreali vastu tehtud liigaduubel ning katalaanidel on selles vastasseisus käsil koguni 26-mänguline kaotusteta seeria. Tõsi, eelnevalt on alati olnud võimalus loota Lionel Messi peale, kui miski muu edu ei too.

Messita mängimine on kõvasti alla tõmmanud Barcelona resultatiivsuse ja meeskonna kaitsemäng on tänavu samuti jätnud soovida. Xavi käe all on hakanud see vaikselt paranema, kui kahe tema juhendatud mängu ajal ei ole lastud endale mitte ühtegi väravat.

Villarreal on kaitses olnud vägagi korralik, aga tähtründaja Gerard Moreno on vigastustega võidelnud ning tihti ei ole meeskonnal olnud kedagi, kes võiduvärava ära lööks. See on Villarrealist teinud tõelise viigide masina. Kollasel Allveelaeval oli kõikide sarjade peale normaalaja arvestuses esimeses kaheksas mängus lausa seitse viiki.

Moreno peaks ka laupäevase matši vahele jätma ja see kindlasti raskendab Villarreali seisu. Ent ega Barcelona jaoks samuti midagi kergelt ei ole tulemas.

Kataloonia gigandil on üldse välismängud tänavu väga suurt peavalu valmistamas ja oma viimases võõrsilkohtumises ei suudetud isegi 3:0 edu pealt võiduni jõuda. Tegu veel ühega paljudest elementidest, millega Xavi peab tööd tegema.

Esimene panus – Viik. Elu on kujunenud selliseks, et kui mäng viigiga ei lõppe, siis see ei olegi õige Villarreali mäng. Barca on kodust eemal täiesti saamatu, seega võib arvata, et üsna head võimalused on sellel, et punktid jagatakse võrdselt ära.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Kodumeeskonnal on põhiründerelv puudu ja see on viinud liigas kolme järjestikuse mänguni, kus olnud vähem kui kolm väravat. Kokku on neid tänavu La Ligas tehtud kaheksa. Barcelonal oli enne Vigos käimist võõrsil täiesti värav löömata ja nädala sees tehtud 0:0 viik Benficaga märgib meeskonna jaoks kõikide sarjade arvestuses juba viiendat alla 2,5 väravaga mängu viimase kuue kohtumise peale.

Meie valikud:

  • Viik (3,55 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (2,04 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 177€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds