Jälgi meid

Ennustusvihjed

Juventus vs. Atalanta ennustusvihjed

Juventus on Serie A-s viimases kahes voorus võidutsemisega veidi hoogu kogunud ning nüüd testitakse oma vormi Atalanta vastu. Bergamo klubi ei ole ole alates oktoobri lõpust ühtegi kohtumist kaotanud. Kumb saab oma tahtmise?


Juventus vs. Atalanta

Laupäev 27. November 2021
Algab: 19.00
Ülekanne: Setanta Sports

Atalanta võit (viik välistatud) (2,46 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,04 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase kolme hooaja peale on Juventus vastasseisust saanud ainult ühe võidu.
  • Juve on kõikide sarjade peale võitnud viis oma viimasest kuuest kodumängust.
  • Atalantal on käsil seitsmemänguline kaotusteta seeria.

Juve on vaikselt oma minekut liigas parandanud, aga Euroopas saadi sel nädalal kõva koslep, kui Londonis 0:4 Chelsea’ile alla jäädi. Tegu on klubi ühe suurima kaotusega Meistrite liigas.

Viis meistritiitlit ja kaks Meistrite liiga finaalikohta toonud Massimiliano Allegri naasmine meeskonna juurde oli suvel põnev käik, aga võrreldes tema varasema eduka perioodiga on meeskond hoopis teisel tasemel.

Kui Vana Daam eelmise kuu lõpus 1:2 Veronale kaotas, siis ütles Allegri otse välja, et Juve ongi lihtsalt tabelikeskmiku tasemega sats.

Peatreeneri teravale lausele vastas meeskond kolmemängulise võiduseeriaga, kuid mäng Chelsea vastu sikutas Bianconeri jälle pilve piiri juurest alla.

Atalanta mängis nädala sees välja põneva 3:3 viigi Young Boysiga. Luis Muriel tuli 88. minutil vahetusest sisse, läks otse karistuslööki lööma ja tegi viigivärava, millega Atalanta andis endale veel võimaluse jõuda järgmisesse ringi.

Bergamolased on Euroopas esinenud kasinalt, aga seevastu lennatakse Serie A-s taas korralikult. Ilusti istutakse esinelikus ning hooaja peale on kogunenud ainult kaks kaotust.

Atalanta on jälle üks Itaalia meistrivõistluste resultatiivsematest meeskondadest ja niisama triikimist näeb nende mängude puhul haruharva.

Esimene panus – Atalanta võit (viik välistatud). Juve on viimaste voorudega justkui ärganud, aga kokkuvõttes on tänavune liigahooaeg olnud meeskonna jaoks siiski väga raske. Samuti on meeskonna jaoks raskeks osutunud eelnevad kohtumised Atalantaga. Viik on nende meeskondade vahel populaarne tulemus, aga vast suudavad külalised ikkagi kuskilt võiduvärava leida.

Teine panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. Atalanta on tänavu pidanud 18 matši ja see panus pole ainult kolm korda võitnud. Meeskonna mängustiil on väga ründav ja see on teinud nende mängude juures väga sagedaks tulemused nagu 2:2 ja 3:1.

Meie valikud:

  • Atalanta võit (viik välistatud) (2,46 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,04 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 123€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds