Jälgi meid

Ennustusvihjed

Valgevene vs. Eesti ennustusvihjed

Foto: Hendrik Osula/SOPA Images/LightRocket via Getty Images

Sel nädalal näeb platsile jooksmas rahvuskoondiseid. Enne kodukohtumist Saksamaaga kohtub Eesti meeskond võõrsil Valgevenega. Alagrupis hoiavad meeskonnad vastavalt eelviimasel ja viimasel kohal. Kas Eesti rahvuskoondis saab lõpuks punkti kirja või jätkab nulliga?


Valgevene vs. Eesti

Neljapäev 10. Oktoober 2019
Algab: 19:00
Ülekanne: ETV 2

Valgevene võidab poolaja ja täisaja (2.35 @ Coolbet)
Kokku üle 2.5 värava (2.34 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eesti koondis on kaotanud kõik viis alagrupikohtumist ning kohtumistes võõrsil ei ole seni löödud mitte ühtegi väravat.
  • Esimene omavaheline kohtumine Lillekülas lõppes Valgevene 2:1 võiduga.
  • Viimasest kuuest Valgevene kodukohtumisest on lausa viis lõppenud tulemusega, kus on löödud alla kolme värava.

Arvestades, et Eesti koondisel on peale Valgevene mängida vaid veel Hollandi ja Saksamaaga, siis ainus reaalne võimalus oma punktiarve avada tundub just antud kohtumine. Esimeses omavahelises kohtumises oldi sellele juba väga lähedal, kuid teise üleminuti väravaga kindlustas BATE ründaja Maksim Skavysh omadele 2:1 võidu.

Eesti koondis tuleb seekordsele kohtumisele mõnevõrra erineva koosseisuga. Ragnar Klavan jääb isiklikel põhjustel eemale, Joonas Tamm kannab mängukeeldu ning peatreeneri valikusse ei mahtunud Artjom Dmitrijev. Nende kolme mehe asendusteks Nikita Baranov, Martin Miller ja Ilja Antonov. Vigastatud väravavaht Mihkel Aksalu asemel saab võimaluse Narva Transi puurilukk Marko Meerits.

Valgevene domineeris esimest omavahelist kohtumist Alecoq Arenal üsna selgelt. Pealelööke raamidesse suudeti teha üle kahe korra rohkem ning ka potentsiaalsete väravavõimalustega oli sarnane suhe. Arvestades seda, et nüüd mängitakse enda koduväljakul ja Eesti koondise kaitseliin saab korduskohtumises olema tuntavalt nõrgem, siis ennustaks, et Valgevene võidab poolaja ja täisaja.

Nagu ka esimeses kohtumises, pakutakse taaskord vähemalt kolmeväravalisele mängule korralikku koefitsienti. Statistikat analüüsides ei ole tegemist just kõige resultatiivsemate klubidega, kuid omavahelises kohtumises võiks neid siiski oodata.

Kummalgil meeskonnal midagi erilist mängus ei ole, pigem soovitakse lihtsalt võimalikult kvaliteetset ja atraktiivset jalgpalli näidada ning  positiivseid emotsioone kaasa võtta. See võiks omakorda tähendada lahtist jalgpalli, kus tõustakse julgelt rünnakule ja võetakse rohkem riske kui ülitähtsas punktimängus. Teine panus – kokku üle 2.5 värava.

Meie valikud:

  • Valgevene võidab poolaja ja täisaja (2.35 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 värava (2.34 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 47€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds