Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs. Tel Avivi Maccabi ennustusvihjed

Märkamatult on Euroliigas kätte jõudnud juba teise vooru kohtumised ning neljapäevaseks põnevuskohtumiseks vastasseis Real Madridi ja Tel Avivi Maccabi vahel. Esimeses voorus oli võidukas Madridi klubi, kes alistas tugeva Fenerbahce, Maccabi jäi samal ajal alla Himkile.


Real Madrid vs. Maccabi

Neljapäev 10. Oktoober 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Tel Avivi Maccabi AH+10.5 (1.91 @ Coolbet)
Kokku üle 164.5 punkti (1.91 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Real Madrid võitnud lausa neli.
  • Real Madrid on koduväljakul võitnud kuusteist kohtumist järjest!
  • Peale esimest vooru juhib Maccabi klubi kahepunktivisete tabavuse tabelit, kuid kaugvisete protsendilt ollakse halvim meeskond.

Alati ohtlik Real Madrid pallib tänavusel hooajal väga sarnase koosseisuga nagu mullu. Marginaalsetest lahkujatest võiks ainult ära mainida Gustavo Ayoni, kelle asemele toodi hirmsa hüppevõimega Jordan Mickey. Samuti on meeskonnaga liitunud Argentina koondise tagamees Nicolas Laprovittola.

Tel Avivi Maccabi on teinud vangerdusi märksa rohkem. Enamus leegionäre on uued. Põhitegijatest lahkusid Micheal Roll, Johnny O´Bryant, Jeremy Pargo, DeAndre Kane ja Iisreali kodakondsusega Alex Tyus. Uuteks tulijateks Žalgirisest Nate Wolters, CSKA-st Othello Hunter, Elijah Bryant, Quincy Ace ning endised NBA mehed Omri Casspi ja Tyler Dorsey.

Esimene kohtumine, mille Maccabi Himkile kaotas jäi selgelt tagaliini meeste taha. Pikad tegid oma ära, kuid meeskonna viskajatel oli väga kehva päev ning kahekümnekahest kaugviske üritusest tabas vaid neli.

Real Madrid tegi aga enda esimese vooru kohtumises väga sümpaatse partii ning nautis kokkumänginud meeskonna eelist. Visketabavus oli kaugvisetel korralik 40% ning kahepunktivisetel lausa 60%.

Koduväljakul mängides on Real Madrid põhimõtteliselt kõikide Euroliiga vastasega mängides kerge favoriit. Seda näitab ka eelmise aasta statistika – viieteistkümnest kodukohtumisest kolmteist võitu. Ka antud kohtumises ei saa üle ega ümber just Real Madridile võidu ennustamisest.

Kuid kui kindel see võit võiks olla? Tel Avivi klubi koosseis on tegelikult väga korraliku tasemega, lihtsalt veel on neilt vara suuri tegusid oodata, sest suvel on enamik tuumikust välja vahetatud ning kokkumängu leidmine tahab aega. Kindel on aga see, et mäng-mängult minnakse paremaks ja saadakse lähemale tiimi potenstiaali realiseerimisele. Seega usume, et Maccabi ei kaota antud kohtumist suuremalt kui 10 punktiga.

Palju punkte visatakse? Kui tegemist on Real Madridiga, siis on väga riskante panustada madalale punktiskoorile. Neile meeldib kiire korvpall ja visatakse palju kaugelt. Mis veelgi tähtsam – sealt visatakse ka hästi. Maccabi on samuti rünnakul soliidne meeskond. Esimeses kohtumises visati Himkile üle 80 punkti. Teine panus – kokku üle 164.5 punkti.

Meie valikud:

  • Tel Avivi Maccabi AH+10.5 (1.91 @ Coolbet)
  • Kokku üle 164.5 punkti (1.91 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds