Jälgi meid

Ennustusvihjed

BC Kalev/Cramo vs. Nizhny Novgorod ennustusvihjed

Kristjan Kangur
Foto: Hendrik Osula/SOPA Images/LightRocket via Getty Images

Eesti valitsev korvpallimeister Kalev/Cramo kohtub oma hooaja teises VTB-ühisliiga kohtumises võõrsil kohaliku Nizhny Novgorodi klubiga. Kas Kalev suudab kriitikute suud lukku panna ja teha korraliku partii või on tõesti sel hooajal saamas Eesti klubist VTB-liiga peksupoiss?


Cramo vs. Nizhny

Teisipäev 8. Oktoober 2019
Algab: 19:00
Ülekanne: Kanal 12

Nizhny Novgorod AH-12.5 (1.75 @ Coolbet)
Kokku üle 161.5 punkti (1.96 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel hooajal võiti Kalev/Cramo mõlemad omavahelised kohtumised ning seda vähemalt kümne punktiga.
  • Avavoorus ei visanud ükski meeskond nii vähe punkte, kui Kalev/Cramo seda Khimki vastu tegi – 63 punkti.
  • Nizhny Novgorod on võitnud kõik sel hooajal mängitud kolm kohtumist.

Kalev/Cramo suutis veel eelmisel hooajal mõlemal korral oma seekordse vastase omavahelises kohtumises alistada, kuid suve jooksul on jõuvahekorrad drastiliselt muutunud. Eesti meeskond on jäänud ilma suurepärastest leegionäridest ning nende asendused on jooksnud lati alt läbi. Samas Venemaa klubi on suutnud oma eelarvet kasvatada ja tuua meeskonda kvaliteetseid mängumehi.

Kuna Kalevi meeskonna komplekteerimine on tänavu kujunenud väga keeruliseks, siis ollakse hetkel seisus, kus võistlusmängud on täies hoos, kuid mängitakse väga hõreda koosseisuga, kus puuduvad kõige tähtsamad lülid nagu kvaliteetne mängujuht ja keskmängija.

Nendele kohtadele toodud täiendused(Vinales ja Richards) on alles hiljuti meeskonnaga liitunud ning ei suuda veel vajalikku panust anda, võimalik et ei hakkagi suutma, sest nende mänguklass on küsitav. See kõik tähendab, et põhiline mängukoormus langeb hetkel eestlaste tuumikule ja lätlasele Aigars Škelele, kes on korralik mängumees, kuid pole ennast veel nii kõrgel tasemel tõestanud.

Venemaa klubi seevastu on tänavu leegionäridega üsna kümnesse pannud. Üheks liidriks eelmisel aastal just Kalevis pallinud Chavaughn Lewis, lisaks veel Brandon Brown, Alec Brown ja Darral Willis, kes kõik võimelised Kalevile paksu pahandust tegema.

Kalev/Cramo jääb igal positsioonil vastasele selgelt alla. Hetkel on ka liiga vara oodata Kalevilt veel mingeid tulemusi, sest täiskoosseisuga ei ole tehtud ühtegi võistlusmängu. Eriti suurelt jääb Kalev alla korvialuses tsoonis. Seega soovitame panustada sellele, et Eesti meeskond kaotab selle kohtumise vähemalt 13 punktiga.

Teiseks ennustaks punktiskoori. Kuna usume, et kohtumine liialt pingeliseks ja tasavägiseks ei lähe, siis võiks oodata kuskil 160-170 punkti. Nizhny on väga kiire mängustiiliga ning eriti seda koduväljakul. Tõenäoliselt on nad võimelised skoorima täis ka 100 punkti nagu esimeses hooaja kohtumises Parma vastu. Lõppskooriks ennustaks umbes 95:72 kodumeeskonna kasuks.

Meie valikud:

  • Nizhny Novgorod AH-12.5 (1.75 @ Coolbet)
  • Kokku üle 161.5 punkti (1.96 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt €.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds