Jälgi meid

Ennustusvihjed

Uus-Meremaa ralli ennustusvihjed

Ott Tänaku MM-tiitel tundub juba üsna ebatõenäoline, kuid lootus sureb viimasena. Kas Ott Tänak läheb täispangale ja võtab Uus-Meremaal võidu või suudab Kalle Rovanperä tiitli lõplikult ära kindlustada?


Uus-Meremaa ralli

Neljapäev, 29. september 2022
Algab: 08.00 (avakatse)
Ülekanne: TV3 Sport

Ott Tänak võidab (4,25 @ Coolbet)

Hyundai auto võidab (2,35 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Ott Tänak on viimased neli rallit lõpetanud esikolmikus.
  • Kalle Rovanperä edu Ott Tänaku ees on 53 punkti.
  • Kalle Rovanperä võitis esimesest seitsmest ralli viis, aga järgmisest kolmest mitte ühtegi.

Kolm rallit tagasi tundus Kalle Rovanperä MM-tiitel täiesti kindel, sest esimesest seitsmest rallist oli võidetud viis ja ülejäänud kahel vastavalt neljas ja viies. Ott Tänak ja Thierry Neuville kannatasid tehniliste probleemide küüsis ning ka kiirus polnud autol kõige parem. Rääkimata Toyotast, mis pole tänavu üldse konkurentsivõimeline olnud.

Soomlase MM-tiitel tundus järgmistel rallidel ainult vormistamise küsimus, kuid viimased kolm rallit on Rovanperä väristama hakanud ning Ott Tänak järjest kiiremaks ja enesekindlamaks muutunud. Eestlane on viimasest kolmest rallist saanud kirja kaks võitu ja ühe teise koha. Tiimisiseselt on Tänakul ja Hyundail olnud omavahelist ütlemist, kuid vähemalt rallidel on näidatud head kiirust.

Viimati toimunud Kreeka ralli lõpetas Tänak teisel kohal ning esikoht ei olnud üldse kaugel, kuid eestlasele anti tiimi poolt korraldus, et esikohal olevat Neuville’i ei hakata survestama. Eestlased sisimas kahtlemata lootsid, et hoopis Neuville’ile antakse käsk Tänak mööda lasta, kuid seda ei juhtunud. Ralli lõpuks jäi Neuville’i edu Tänaku ees 15 sekundi peale.

Hetkel on Rovanperä edu Tänaku ees 53 punkti ning hooaja lõpuni on jäänud kõigest kolm etappi. Pärast Uus-Meremaad naastakse korraks Euroopasse, et Hispaanias võidusõit maha pidada. Seejärel minnakse taas ida suunas, et hooaeg Jaapani ralliga lõpetada.

Arvestades, et rallivõidu eest saab 25 punkti, siis ei piisa Tänakul ka kõigi kolme viimase ralli võitmisest, et maailmameistriks tulla, vaid ka Rovanperä peab korralikult punkte ära andma. Viimase kahe ralli täielikud ebaõnnestumised annavad eestlastele lootust, kuid tõenäosus on jätkuvalt üsna väike.

Esimene panus – Ott Tänak võidab. Kui eestlane soovib veel tiitli eest võidelda, siis sobib ainult võit. Eelmiste rallide tulemused näitavad, et Tänakul kiirust jagub ja ilmselt Uus-Meremaal tagasihoidlikult sõitma ei minda. Liigne riskeerimine võib kätte maksta, aga Tänakul muud varianti pole.

Teine panus – Hyundai auto võidab. Hyundai vormikõver on hooaja teises pooles olnud selgelt tõusutrendis ja lisaks Tänaku headele tulemustele on esikohtade eest hakanud võitlema ka Thierry Neuville.

Meie valikud:

  • Ott Tänak võidab (4,25 @ Coolbet)
  • Hyundai auto võidab (2,35 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 213€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds