Anett Kontaveit vs Tereza Martincova ennustusvihjed

Tallinnas toimuval WTA turniiril Tallinn Open on esimesed mängud mängitud ning ees on ootamas üksikmängu kaheksandikfinaalid. Kas Anett Kontaveit suudab võidukoormat kanda ja pääseb veerandfinaali või üllatab hoopis tšehhitar Tereza Martincova?

Anett Kontaveit vs Tereza Martincova

Neljapäev, 29. september 2022
Algab: selgumisel
Ülekanne: Delfi TV

Anett Kontaveit võidab (1,31 @ Coolbet)

Anett Kontaveit võidab turniiri (5,20 @ Coolbet)

• Anett Kontaveit asub maailma edetabelis neljandal kohal ja Tallinn Openil on asetatud esimesena.
  • Anett Kontaveidi tänavuse aasta saldo on 25 võitu ja 14 kaotust.
  • Tereza Martincova asub maailma edetabelis 75. kohal.

Esmakordselt Eestis peetaval WTA turniiril on soosikuks nr 1 kodumaal võistlev Anett Kontaveit. Kohal on ka näiteks Eesti teine number Kaia Kanepi ja olümpiavõitja Belinda Bencic, kuid kodupublik ootab ikkagi eestlanna võitu.

Avavoorus kohtus meie esinumber hiinlanna Wangiga ning kohtumine osutus ootamatult tasavägiseks. Esimene sett kuulus hiinlannale 6-3, aga teise seti võitis juba Konteveit üsna veenvalt 6-2. Kõik eeldasid, et kolmandas setis on eestlanne võit juba vormistamise küsimus ja Konteveit läkski 4-0 juhtima.

Seejärel tundus kõik tehtud olevat ja seisul 5-2 oli Kontaveidil kasutada ka kaks matšpalli, kuid Wang ei andnud alla ning tuli hoopis mängu tagasi. Üks moment oli seis juba viigis 5-5, aga sellele järgnes siiski eestlanna kaks geimivõitu ja ühtlasi ka kohtumise võit. Pikaks veninud kohtumine kestis 2 tundi ja 17 minutit.

Kontaveidi järgmine vastane on tšehhitar Tereza Martincova, kes alistas avaringis rootslanna Mirjam Bjorklundi tulemusega 7-6, 6-3. Martincova on tänavu tegemas head hooaga ning veebruaris jõudis maailma edetabelis karjääri kõrgeima 40. kohani.

Hetkel 75. kohale langenud tennisist kaotas tänavu US Openil tasavägises kohtumises Kaia Kanepile. Enne Tallinnasse tulemist osales Martincova veel Sloveenias toimunud WTA turniiril, kus avavoorus alistas Suurbritannia esindaja Harriet Darti, kuid järgmises ringis kaotas Elena Rõbakinale.

Esimene panus – Anett Kontaveit võidab. Martincova on tänavu enda kohta head mängu näidanud, kuid taseme poolest on eestlanna ikkagi vastasest selgelt üle. Avavooru võiduga sai Kontaveit koduturniiri ärevusest loodetavasti üle ja võtab nüüd kindla võidu.

Teine panus – Anett Kontaveit võidab turniiri. Kodus mängides saab soosik Kontaveit loota kodupubliku toele, kuid samas lisab see ka kindlasti pingeid, et fännidele pettumust ei valmistaks. Arvatavasti iga vooruga saab Kontaveit kodupublikult tuge juurde ning närvilisus kodusel turniiril ebaõnnestumise osas väheneb.

• Anett Kontaveit võidab (1,31 @ Coolbet)
  • Anett Kontaveit võidab turniiri (5,20 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 66€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.