Jälgi meid

Ennustusvihjed

Utah Jazz vs San Antonio Spurs ennustusvihjed

NBA-s sai paar päeva tagasi läbi mängijate vahetuseperiood ning paljud meeskonnad täiendasid oma ridu, kuid need kaks tiimi jätkavad sisuliselt täpselt samade koosseisudega. Mõlemad meeskonnad asetsevad hetkel play-off kohtadel, kuid tihedas läänekonverentsis ei ole veel midagi selge ning iga võit ja kaotus on arvel.


Utah Jazz vs. SA Spurs
Pühapäev, 10. Veebruar, 2019
Mäng algab: 00:00
Ülekanne: NBA League Pass

Ennustusvihjed
Utah Jazz AH-6 punkti 1.92 @ Coolbet
Esimene poolaeg üle 107.5 punkti 1.85 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Utah Jazz on hea kodumeeskond – viimasest 10st mängust 8 võitu.
  • Spurs on järjest kaotanud 3 kohtumist.
  • Viimase omavahelise mängu võitis San Antonio Spurs 13 punktiga.

Utah Jazzi tassivad Rudy Gobert ja Donovan Mitchell. Esimene neist on tegemas elu parimat hooaega ning All-Star mängule mittepääsemine on prantsuse hiiglasele eriti motiveerivalt mõjunud. Siiamaani on Jazz mänginud natukene alla oma võimete, kuid mida aeg edasi, seda paremaks on muutunud mängupilt nii kaitses kui ka rünnakul.

Spurs on Popovichi tiimina väga meeskondlikult tegutsemas. Derozan kandis hooaja alguses väga väärikalt liidrirolli, kuid viimasel ajal on ta muutunud natukene ebastabiilsemaks. Põhjuseks toob ta ise kerge vigastuse, mis teda viimased paar kuud kimbutanud on. Aldridge ja Gay on võimelised samuti meeskonda tassima, kuid ülejäänud kaaslased jäävad kõrgete kohtade nimel mängimiseks tasemelt nõrgaks.

Usume, et selle kohtumise otsustab ära Utah Jazzi kaitse. Nad on hetkel paremuselt neljanda kaitsereitinguga meeskond NBA-s. Rudy Gobert on suurepärane rim protector ning tänu sellele on ka ülejäänud meestel tunduvalt lihtsam kaitset mängida. Seetõttu valime esimese panusena, et Utah meeskond võidab vähemalt kuue punktiga.

NBA puhul on tavaline, et esimene poolaeg visatakse ulme suur punktisumma ning alles teisel poolajal hakatakse tõsisemalt ka kaitses mängima. Tõenäoliselt ei erine sellepoolest ka antud kohtumine ning esimeselt poolajalt võiks oodata vähemalt 110 punkti. Isegi mõlema meeskonna hea kaitse korral ei ole sellise punktisumma täisviskamine midagi ületamatut.

Meie valikud:

  • Utah Jazz AH-6 punkti (1.95 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg üle 107.5 punkti (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds