Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. AFC Bournemouth ennustusvihjed

Liverpool peab hooaja ühe oma tähtsaima kohtumise laupäeval Bournemouthi vastu. Hetkel on Premier League liider Manchester City, kuid tänasel kodumeeskonnal on peetud üks mäng vähem ning viigi või võidu korral tõustakse omakorda esimesele kohale.

Liverpool on viimases kahes kohtumises mänginud viiki ja endal ise elu raskeks teinud. Kas vähemalt selles mängus suudetakse teha vigade parandus ning Bournemouthile koht kätte näidata?


Liverpool vs. Bournemouth
Laupäev, 9. veebruar 2019
Mäng algab: 17:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Mõlemad skoorivad, Liverpool võit 2.7 @ Coolbet
Esimene poolaeg 1:0 Liverpoolile 3.4 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased kolm omavahelist kohtumist on võitnud Liverpool ja nad on löönud nendes 11 vastuseta väravat!
  • Sadio Mane on löönud värava kolmes järjestikuses mängus
  • Viimasest viiest omavahelisest mängust on lausa 4 korral löödud üle 3.5 värava.

Liverpooli kasuks räägib fakt, et Bournemouthi näol on tegemist ülimalt kehva võõrsil meeskonnaga. Viimased seitse kohtumist võõral väljakul on kaotatud ning hooaja jooksul on külalismeeskonnana löödud vaid kaksteist väravat. Sama näitaja kodus on näiteks 25. Liverpool seevastu on suurepärane kodumeeskond ning on Anfieldil endale lasknud lüüa vaid 7 väravat.

See on üsna uskumatu näitaja, et kodus on kaitse nii hästi töötanud. Mängupildi järgi on seis palju murelikum. Näiteks viimases kohtumises oli Leicesteril kogu kohtumise peale kolm-neli ligi sajaprotsendilist varianti, mida täieliku ebaõnne läbi realiseerida ei suudetud. Ning ka varasematest kohtumistes on jäänud silma, et Liverpooli kaitse on väga haavatav. Seega oleks meie lemmik panuseks, et Liverpool võidab kohtumise, kus skoorivad mõlemad meeskonnad.

Teiseks valikuks oleks, et esimese poolaja tulemus jääb 1:0. Liverpool on Manchester City kõrval teine meeskond, kes avab üldjuhul mänguskoori juba avapoolajal ja seda üsna kiiresti. Esimene poolaeg peaks kulgema siiski üsna kinnisena ja vaevalt väravate löömiseks läheb. Selleks on teine poolaeg, kui meeskonnad teevad taktikalisi muudatusi.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad, Liverpooli võit (2.7 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg 1:0 Liverpoolile (3.4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 68€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds