Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs. Chelsea ennustusvihjed

Premier League vooru põnevaim kohtumine leiab aset pühapäeva õhtul, kui Manchester City võtab kodus vastu Chelsea. Mõlema meeskonna lähirivaalid teenisid oma mängudes kindlad võidupunktid ning seega on ka selle kohtumise osalistel võidukohustus.

Just Chelsea on meeskond, kes kinkis sel hooajal Manchester Cityle esimese kaotuse, kui detsembris peetud kohtumise võitis Londoni klubi kodus 2:0. Etihad stadiumil ehk Manchester City koduväljakul on aga Chelseal olnud alati väga raske ning kümne mängu jooksul on teenitud vaid kaks võitu.


Manchester City vs. Chelsea
Laupäev, 9. veebruar 2019
Mäng algab: 18:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Chelsea võit 6.83 @ Coolbet
Chelsea üle 1.5 värava 3.7 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase viie omavahelise mängu saldo – Manchester City 3 võitu ja Chelsea 2 võitu.
  • Gonzalo Higuain on Chelsea peatreeneri käe all mängides löönud 37 mänguga 38 väravat.
  • Chelsea on löönud 71% oma väravatest peale 75. mänguminutit.

Kindlasti on kohtumise favoriidiks kodumeeskond, kuid nagu me teame, siis lõplik paremus pannakse paika jalgpalliplatsil ning favoriidiseisvus ei anna mitte mingisugustki eelist. Vahel töötab see hoopis vastupidise efektiga ning asetab mängijatele suuremad kohustused ja pinged.

Leiame, et kõikides panustes Chelsea edule on piisavalt väärtust. Sirvisime läbi viimase 15 aasta ajaloo ning kordagi ei ole Chelsea võidule nii kõrget koefitsenti pakutud. Manchester City on sel hooajal koduväljakul ka juba nõrgemate vastaste vastu libastunud. Näiteks jõulude ajal kaotati Crystal Palacele 2:3.

City ei ole pinge all kõige kindlamat mängu näidanud ning Chelsea tuleb mängule ülihea emotsiooni pealt, sest viimases voorus löödi lausa viis väravat Huddersfieldile. Londoni klubi eest sai püssi paukuma ka viimatine täiendus Gonzalo Higuain.

Manchester City on viimasest kümnest omavahelisest kohtumisest neljas lasknud Chelseal lüüa vähemalt kaks väravat. Sellise stsenaariumi taaskordumisele pakutakse ka väga magusaid koefitsente.

Meie valikud:

  • Chelsea võit (6.83 @ Coolbet)
  • Chelsea üle 1.5 värava (3.7 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 74€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds