Jälgi meid

Ennustusvihjed

Utah Jazz vs. Houston Rockets ennustusvihjed

Tegemist on paari neljanda omavahelise kohtumisega. Hetkel juhib Houston Rockets 3-0. See tähendab, et kui Utah selle mängu kaotab, siis on nende hooaeg läbi ja Houston sammub järgmisesse ringi.


Utah Jazz vs. Houston Rockets
Teisipäev, 23. aprill 2019
Mäng algab: 05:30
Ülekanne: League Pass

Houston Rockets AH-2.5 (1.92 @ Coolbet)
Kokku üle 213 punkti (1.92 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on kolme peetud kohtumise jooksul keskmiselt visanud kokku 211 punkti mängu kohta.
  • Kui Houston viskas kodumängudel kolmeseid ligi 40%, siis esimeses võõrsil mängus jäi tabavus alla 30%-i.
  • Houstoni paremus on seerias olnud keskmiselt 11 punkti mängu kohta.

Esimesed kaks omavahelist kohtumist olid üsna sarnased. Utah Jazz ei suutnud kaitses kuidagi Rocketsit takistada ning Houstoni rünnak töötas õlitatult. Esimeses kodukohtumises ehk viimatises omavahelises mõõduvõtus suutis Jazz küll kaitses teha korraliku partii ning vastaste superstaari James Hardeni hoida üsna madalate punktide peal, kuid jäädi omakorda enda rünnakuga hätta.

Houstonist rääkides ei saa üle ega ümber James Hardenist. Utah Jazz on selle mehe jaoks eraldi töötanud välja üsna koomilise kaitsetaktika, kuid seni see ennast õigustanud ei ole. Jazzil jääb puudu tagaliini kaitsespetsialistist, kes suudaks Hardenit piisavalt takistada. Samuti on esimestes mängudes lati alt läbi jooksnud Joe Ingles, kes kaitses pole hakkama saanud Tuckeriga ning rünnakul on võrreldes põhiturniiriga täiesti kadunud.

Utah Jazz suudab selle mängu võita ainult siis, kui nad suudavad midagi täiesti uut välja mõelda ja Houstonit üllatada. Me usume, et seda pigem ei juhtu. Houston Rockets suutis juba viimases kohtumises oma halvimat mängu näidata, kuid ikkagi kohtumise võita.

Siiamaani ei ole selles paaris skoorid eriti kõrgele kerkinud. Seda eelkõige põhjusel, et Utah Jazzi rünnak on olnud alla igasuguse arvestuse. Viimases omavahelises kohtumises viskasid mõlemad meeskonnad kehva visketabavuse juures üle 100 punkti. Tahaks uskuda, et kaks kohtumist järjest nii halva protsendiga ei visata ning seega visatakse ka seekord rohkem punkte.

Meie valikud:

  • Houston Rockets AH-2.5 (1.92 @ Coolbet)
  • Kokku üle 213 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds