Jälgi meid

Ennustusvihjed

USA vs. Türgi ennustusvihjed

Teises voorus kohtuvad omavahel E-alagrupi võidukad meeskonnad. USA alistas esimeses voorus kindlalt Tšehhi, Türgi oli omakorda parem Jaapanist. Milliseks kujuneb antud meeskondade omavaheline mõõduvõtt?


USA vs. Türgi

Teispäev 3. September 2019
Algab: 15:30
Ülekanne: TVPlay Sports+

Türgi AH+19.5 (1.91 @ Coolbet)
Kokku alla 173 punkti (1.75 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise kohtumise võitis USA tulemusega 98:77, kuid meeskonnad on võrreldes tollase ajaga totaalselt muutunud.
  • Mõlemad meeskonnad lasid esimeses alagrupikohtumises oma vastasel visata täpselt 67 punkti.
  • Esimeses voorus teenisid mõlemad meeskonnad ülivähe vabaviskeid. USA vaid 6 ja Türgi vaid 4.

Võib arvata, et Türgi on USA jaoks juba hoopis raskem vastane, kui oli seda Tšehhi. Nende noorest koondisest leiab kolm NBA pallurit, kes kõik näitasid esimeses kohtumises Jaapani vastu üsna soliidset mängu.

USA koondise kohta oli õhus palju spekulatsioone, et kuidas ilma a-kategooria staarideta meeskond hakkama saab. Algus oli neil Tšehhi vastu rabe, kuid mida aeg edasi, seda mugavamalt ennast tunti ja võitjas ei olnud küsimust. USA on endiselt suurim favoriit kullale.

Kui algviisikud kannatavad mingil määral veel võrdlust, siis suurem vahe tuleb sisse, kui võrrelda vahetusmehi. USA-l tulevad pingilt samaväärsete oskustega mängijad, kuid Türgil mitte. Viimases USA kohtumises viskasid pingimehed näiteks 33 punkti.

Siiski ennustaks, et Türgi ei kaota kohtumist suuremalt kui 19 punkti. USA koondise vastu on kõikidel teistel koondistel eriline motivatsioon tegutseda. Ning nagu ka kontrollkohtumised on näidanud, siis selline Ühendriikide koondis on haavatav – Austraalialt saadi kaotus ning ka Hispaaniaga mängiti üsna võrdselt. Türgis on rohkem kvaliteeti kui Tšehhis, seega ennustaks et ka kaotusnumbrid jäävad väiksemad.

Teisena ennustaks, et lõppskoor jääb alla 173 punkti. Esimene kohtumine näitas selgelt ära, et USA ründemäng ei ole nii võimas, kui eelnevatel turniiridel oleme harjunud nõgema. Teised koondised suudavad neid kaitses pidurdada juba palju rohkem ning mängud peaksid kulgema tasavägisemallt. Tõenäoliselt teeb Türgi ka kõik, et mängutempo hoida võimalikult madalana, et mitte lasta ameeriklasi jooksma.

Meie valikud:

  • Türgi AH+19.5 punkti (1.91 @ Coolbet)
  • Kokku alla 173 punkti (1.75 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds