Jälgi meid

Ennustusvihjed

Leedu vs. Kanada ennustusvihjed

Ainus Baltikumi esindaja MM-il ehk Leedu koondis kohtub teises ringis tugeva Kanada koondisega. Alagrupp on üsna tugev, kuid võidu korral saaks Leedu juba kergemalt hingata, sest nende edasipääsus enam kahtlusi olla ei tohiks. Kuidas kohtumine tugeva Kanadaga kulgeb?


Leedu vs. Kanada

Teispäev 3. September 2019
Algab: 14:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Kanada võit (4.1 @ Coolbet)
Kokku alla 164.5 punkti (2.02 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Esimeses voorus võitis Leedu Senegali 101:47. Kanada jäi alla Austraaliale 92:108.
  • Koondised kohtusid MM-il omavahel ka üheksa aastat tagasi, toona võttis Leedu kahepunktilise võidu.
  • Leedu koondis on võitnud viimased kuus kohtumist, Kanada kaotanud viimased kaks.

Üks on kindel – kui tegemist on Leedu korvpallikoondisega, siis ei ole vahet, kas seal mängivad maailma superstaarid või koduliiga pallurid. Korvpall on nende rahvussport, nad oskavad seda, nad võitlevad alati viimase sekundini ja ei lähe kunagi mängule mitte sajaprotsendilise keskendumisega. Võitluslikkus ja Leedu hing on märksõnad, mis teevad selle koondise eriti ohtlikuks.

Leedu korvialust mehitavad NBA kaksiktornid Valanciunas ja Sabonis. Kerge küsimärk on õhus, et kuidas nad tulevad toime kiirete ja liikuvate Kanada pikkadega. Tõenäoliselt kasutatakse rohkem Sabonist viie peal ja Valanciunas saab rohkem puhkust. Samas rünnakul on Valanciunasel oma suuruse tõttu selge eelis.

Esimeses kohtumises näitasid tagaliini mängijad Kalnietis ja Grigonis, et nemad ei karda kedagi ja on MM-iks väga hästi valmis. Samas tuleb mainida, et vastaseks oli kõigest Senegal.

Kanada koosseis ei ole päris see, mis neil võiks olla. Mitmed põhitegijad on puudu. Siiski tasuks ära mainida Kevin Pangos, Khem Birch ja Cory Joseph, kes Kanada mänguvankrit vedada võiksid ja esimeses kohtumises sellega ka suurepäraselt hakkama said, ainult ülejäänud meestelt ei tulnud toetust. Ära ei tasu ka unustada, et mehi juhendab värske NBA meister Nick Nurse.

Leedu on kohtumise favoriit, kuid leiame, et Kanadat on alahinnatud. Nende koefitsiendiks pakutakse lausa 4.10. Meie hinnangul on see kindlasti liiga kõrge, isegi Austraalia vastu ei olnud Kanada nii suur autsaider ning ei tahaks öelda, et Austraalia Leedust nõrgem meeskond oleks. Õiglane koefitsient Kanada võidule võiks olla umbes 2.85-3.25. Seega meie esimene panus lihtsalt väärtuse pärast – Kanada võit.

Teisena ennustaks, et kohtumises visatakse kokku alla 164.5 punkti. Mõlemale koondisele ülitähtis kohtumine, mis võib otsustada alagrupist edasipääsu. Sellised kohtumised kujunevad üldjuhul keskmisest kinnisemaks ning nendes saab näha väga tihedat kaitset. 165 punkti ei ole korvpallimängu kohta just kõige madalam skoor ka. Et iga veerand keskmiselt üle 40 punkti visata, peaks meeskondadel olema väga hea ründepäev.

Meie valikud:

  • Kanada võit (4.1 @ Coolbet)
  • Kokku alla 164.5 punkti (2.02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 82€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds