Jälgi meid

Ennustusvihjed

Esmaspäevane korvpalli MM-i kombovihje

Korvpalli MM on täie hooga käimas ning uuel nädalal alustatakse alagrupifaasi teise ringiga. Loe edasi ning leiad ühe 3.70 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 74€.


Puerto Rico vs. Hispaania

Algab: 15:30  Ülekanne: TVPlay Sports

Puerto Rico koondis võitis alagrupikohtumiste esimese ringi kõige põnevama kohtumise, kui Iraani vastu tuldi välja suurest kaotusest ja viimasel sekundil kindlustati kahepunktiline võit. Kindlasti on sellise emotsiooni pealt järgmisele kohtumisele tulla suurepärane, kuid vastas on Euroopa korvpallihiid, kelle alistamine oleks kerget sorti ime.

Hispaania võitis esimeses ringis mängleva kergusega Tuneesiat. Eriti hea partii tegi Ricky Rubio, kes demonstreeris oma hiilgavat pallikäsitlust ja tabas viskeid hea protsendiga. Teisel poolajal pani kogu Hispaania koondis püsti korraliku kaugvisete kontserti ning tõestas, et heal päeval võivad nad kõiki võita.

Kui vaadata kihlveokontorite koefitsiente, siis jääb silma panus suureskoorilisele kohtumisele. Nagu esimene kohtumine näitas, siis Hispaania on võimeline kaugelt väga hea protsendiga tabama ning mis veelgi tähtsam – kõigil meestel on luba visata, kui vähegi võimalus on. Samuti on nende tase selline, et Puerto Rico vastu skoorimine ei tohiks suuremaid probleeme tekitada.

Puerto Rico on samuti väga lahtise mängustiiliga koondis. Mängutempo keritakse üsna kiireks ning samuti armastatakse palju kaugelt visata. Esimeses kohtumises oldi rünnakuga kergelt hädas, kuid mida veerandaeg edasi, seda mugavamalt ennast tunti ja viimasel veerandil visati lausa 30 punkti.

Mõlemal meeskonnal on võit kirjas ning tõenäoliselt ollakse need kaks meeskonda, kes pääsevad alagrupist edasi. Hispaania sajaprotsendilist kaitset mängima ei tule ning tänu sellele viskab ka Puerto Rico arvatavasti umbes 75-80 punkti. Ennustaks skooriks Hispaania poolt vaadates 93:75.

Meie valik: Punkte kokku üle 158.5 (1.92 @ Coolbet)


Lõuna-Korea vs. Venemaa

Algab: 15:30 Ülekanne: FIBA TV

Venemaa peab väga tähtsa kohtumise Lõuna-Korea vastu. Aasia koondis sai esimeses ringis suure kaotuse Argentinalt ning on väga raskes olukorras – neid rahuldab vaid võit.

Venemaa seis on sarnane. Kuna nemad võitlevad edasipääsu nimel eelkõige Argentina ja Nigeeriaga, siis Lõuna-Korea vastu ei tohi libastuda. Esimeses kohtumises võideti napilt Nigeeriat ning seda kohtumises, kus kohtunikud eelistasid pigem Aafrika koondist.

Idanaabrid on saanud kokku küllaltki ühtlase meeskonna. Superstaare ei ole. Tegutsetakse väga meeskondlikult ning esimeses kohtumises tabati väga hästi ka kaugiviskeid – 40 protsendiliselt.

Lõuna-Korea mängustiil on üsna individuaalne ning kui rünnakul suudetakse veel vastasele mingil määral peavalu valmistada, siis nende kaitse on võrreldes Euroopa koondistega ikka alla igasuguse arvestuse. Tegemist on kiirete ja enesekindlate mängumeestega, kuid igapäevaselt mängitakse korvpalliliigades, kus puudub agressiivne ja kontaktne mängustiil.

Aasia koondis jääb tõenäoliselt hätta venelaste füüsilise jõu ning kõrgema korvpalli IQ-ga. Nagu esimene kohtumine Lõuna-Korea puhul näitas, siis nende jaoks piirdub tänavune MM tõenäoliselt alagrupifaasiga.

Lisame kombosse, et Venemaa koondis võtab vähemalt 14-punktilise võidu. Neile on antud kohtumise võitmine ülimalt tähtis ning hinnaalandust ei tehta. Kui koondised viimati omavahel kohtusid, siis Venemaa võttis 35-punktilise võidu.

Meie valik: Venemaa AH-13.5 (1.92 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 3.70 


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 74€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.



LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds